Penny aktuální Letáky na tento a příští týden

pennyNový akční leták Penny market na příští týden vychází zpravidla ve čtvrtek a platí do následující středy. Dále pak vychází malý akční leták Penny, který platí od pondělí do středy. Aktuální leták supermarketu peny market informuje o právě probíhajících akcích a slevách o zboží, které je v aktuálním týdnu nabízeno za zlevněné akční ceny.

Letáková akční nabídka zahrnuje potravinářské zboží – tedy čerstvé a trvanlivé potraviny, ovoce a zeleniny, maso a uzeniny, nápoje, jen malou část akční nabídky tvoří spotřební zboží (především domácí potřeby a elektronika).

Akční leták Penny je roznášen do poštovních schránek zákazníků a také si můžete ten aktuální pro tento týden prohlédnout na online na stránkách včetně archivu letáků.

Na našich stránkách najdete aktuální leták Penny, který vás bude informovat o tom, které zboží je zrovna zlevněné.

aktualni-letak-penny

Zobrazit leták Penny >>

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

Sdílejte tento článek s přáteli na Facebooku

BEZ KOMENTÁŘE

Comments are closed.