Když jste byl teenager, před obchodem jste viseli v obchodě po celých dvacet minut, vyděšenou pouze jednou otázkou: jakou sadu máte vybrat?
Byl to běžný problém pro všechny mladé sběratele basebalových karet: mít jen pět dolarů v kapse a omezené množství času, aby se rozhodla, která karta se má vzít. A bez ohledu na to, jak bolestná byla volba, byl více než odměněn pocitem euforie, když jste se vrátili domů, otevřeli balíček a nadšeně zkoumali své nové poklady. Nyní, pokud nemáte dost peněz, můžete si půjčit online na 0% ve společnosti Viva Credit.
Všichni jsme měli hobby, jak jsme vyrůstali. Možná jste shromáždili baseballové karty, četli si komiksy nebo sesbíraly známky nebo jen hráli svůj oblíbený sport. Jako dítě jste měli spoustu volného času, abyste našli kreativní a levný způsob, jak se bavit.
V takovém případě nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste si užívali své malé koníčky. Ale bohatí lidé mají přístup k některým neuvěřitelným činnostem, jejichž existenci ani nemusíte mít podezření. Bohužel, většina z nás musí aspoň vyhrát loterii a vyzkoušet je. No, aspoň o těchto věcech můžeme číst. Zde jsou tři nejdražší záliby na světě. Pokud si to vyzkoušíte sami, můžete si půjčit online.


3. Skydiving (parašutismus)
Cena: 30 – 50 dolarů za minutu.
Skydiving pro většinu lidí je jednorázový životní test, takže cena stojí za to. Adrenalínový spěch při skoku z letadla popírá popis. Pro ty, kteří dělali tento sport svým koníčkem, je všechno velmi nákladné. Zvláště pokud porovnáte cenu a čas. Každý skok obvykle trvá méně než jednu minutu. Ale i kdyby to trvalo celou minutu a ty zaplatíš nejlevnější cenu 150 dolarů, ukáže se, že zaplatíš 2,50 dolarů za sekundu! Takže volba parašutismu jako hobby stojí za spoustu peněz, protože náklady rostou v poměru k času.


2. Sbírání historické automobily.
Cena: 16 milionů dolarů
Vozidlo, které řídíme, může mnoho o nás a našich zájmech říci. Někteří dávají přednost bezpečnosti, jiní ukládají, jiní dávají přednost luxusu. A pokud auto, které řídí lidé, vám říká, kdo jsou jako jednotlivci, co sbírají automobily?
Většina automobilového průmyslu se v té době stala zájmem některých lidí. To je důvod, proč auto show a auto magazíny jsou tak divoce populární. Některé modely automobilů jsou považovány za vlastní uměleckou formu a milovníci automobilů ji mohou ocenit.
Bohužel musíte ve svém životě hodně změnit, chcete-li začít sbírat vinobraní jako koníček. Nejdražší retro vůz, který kdy byl prodán v aukci, byl Ferrari 250 Testa Ross z roku 1957 a „šel pryč“ za 16 milionů dolarů. Možná je lepší nechat toto hobby jako celebrity jako Jerry Seinfeld a Jay Leno.


1. Sběr uměleckých děl.
Cena: 300 milionů dolarů
Všichni jsme viděli intenzivní scény z aukce uměleckých děl v kině, ale lidi skutečně tráví tolik peněz na to? Můžete si být jisti.
Stejně jako u každého koníčku, náklady se mohou velmi lišit v závislosti na vašem rozpočtu. Například si můžete koupit kousek od dětí souseda za 5 dolarů. Gratulujeme! Nyní jste sběratelem uměleckých děl.
Ale vážně řečeno, potřebujete spoustu peněz na sběratelství skutečného umění. Nejdražší obraz, který kdy prodával, činil více než 300 milionů dolarů. Existuje příliš mnoho nul, které jednoduše vyzdobíte zeď v obývacím pokoji.

Myslíme si, že po přečtení celého seznamu se možná zaměříme na seskok padáku. 
Viva-Credit.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup