U pořádání konferencí nebo jiných událostí je zásadní především zázemí a celkové pojetí prostor. Hledáte-li zajímavé konferenční prostory, proč si vybrat právě brněnský hotel Gregor?

Hotel Gregor a konferenční prostory

Tříhvězdičkový hotel skýtá zajímavé konferenční prostory přímo v centru města Modřice. To se nachází v okrese Brno-venkov. Od historického centra moravské metropole je budova vzdálena pouze 10 minut. Značnou výhodu proto představuje i dobrá dopravní dostupnost hotelu Gregor i možnosti vyžití nalézající se v nejbližším okolí.

Zajímavé konferenční prostory pojmou až 250 hostů. Sál se tradičně využívá k pořádání nejrůznějších akcí, jako jsou plesy, maturitní večírky, větší svatby a mnohé jiné. Zajištěno je samozřejmě osvětlení, vytápění a dle charakteru události i vhodné ozvučení. Uspořádání sálu lze modifikovat opět v závislosti na potřebách konkrétních pořadatelů.

Konferenční prostory Brno jsou tedy zajímavé samy o sobě, lze je ale samozřejmě ještě přizpůsobit. Personál hotelu na přání zajistí výstavbu pódia nebo služby konferenciéra tak, aby ve výsledku skutečně nic nechybělo. V hotelu je rovněž k zapůjčení audiovizuální technika ve formě dataprojektoru, plátna nebo flipchartu. Dostupné je samozřejmě, podobně jako ve většině prostor v hotelu, také připojení k internetu.

Doplňkové služby, konferenční prostory Brno

Mimo zajímavých konferenčních prostor nebude účastníkům chybět ani pohodlné a moderní ubytování v některém ze dvanácti dvoulůžkových pokojů, případně dvou apartmánů. Hotel Gregor Brno taktéž nabízí i možnost stravování ve vlastní restauraci, případně se mohou zúčastnění občerstvit i u baru.

V případě, že potřebujete menší, avšak stále neméně zajímavé konferenční prostory, je možnost si taktéž pronajmout salonek. Ten má kapacitu 50 osob. Od velkého sálu se v ničem neliší i zde je k zapůjčení audiovizuální technika, je vybaven funkční klimatizací atd.