V mnoha odvětvích jsou průmyslové váhy nezbytným vybavením. Správný výběr vážní technologie umí šetřit provozní náklady a zefektivňovat podnikání. Firma TENZONA se specializuje na silniční mostní váhy, automobilové váhy, kolejové váhy, pásové váhy, kombinované váhy, plošinové váhy, jeřábové váhy, zásobníkové váhy a tenzometrické váhy, které se realizují na zakázku.

Průmyslové váhy TENZONA

Spolehlivé průmyslové váhy na nejvyšší technické úrovni – to je core business TENZONA. Společnost se zaměřuje na jejich dodání na klíč. Vše začíná projekčními pracemi, kdy firma navrhne, jaká vážní technologie a průmyslová váha je nejvhodnější. Vypracují se podklady pro výrobu i stavební řízení. Zkušený inženýrský tým TENZONA je schopen nabídnout profesionální inženýrské služby a navrhnout řešení zcela na míru. Součástí služeb jsou veškeré stavební a montážní práce, a rovněž pravidelný servis. TENZONA své váhy u zákazníků diagnostikuje každé dva roky. Je provedena údržba zařízení, servis i úřední ověření váhy. Nezbytnou součástí moderních vážních technologií jsou i softwarové aplikace, které je možné napojit na interní data konkrétního podniku.

Na zakázku vyrábí TENZONA i tenzometrické váhy

Tenzometrická váha se hodí pro vážení vagonů na hydraulických zvedácích i letadel. Většinou se používají jako technologické. Tenzometrické váhy se vyrábí vždy v úzké spolupráci se zadavatelem a výroba je často velice specifická po stránce konstrukční, ale i pokud jde o požadovanou provozní spolehlivost a přesnost.

Silniční autováhy

Dalším sortimentem jsou mostní váha a autováha pro nákladní automobily. TENZONA dodává kompletní řešení: samotnou vážní technologii, mechanickou konstrukci i elektronickou část zařízení včetně snímačů. I u autováh je součástí kompletního balíčku realizace, servis i opravy. Firma rovněž zajistí úřední ověření váhy a výkup starší váhy. Autováhy se hodí pro velké průmyslové firmy i zemědělce.