V interiérech se často používá studený, přitom však elegantní materiál, jako je nerezová ocel. Pokud plánujete zrovna renovovat zábradlí ke schodišti, sáhněte po nerezové variantě, kterou dokonale zkombinujete s přírodním dřevem. Nerezové zábradlí jako takové je moderní, stylové, a především odolné. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké jsou jeho další výhody.

Vysoká odolnost

Pokud jde o zábradlí, je nezbytné použít pevný a odolný materiál zajišťující bezpečnost a dlouhou životnost. Nerezová ocel takové nároky splňuje, protože má vysokou pevnost v tahu, odolává korozi a taktéž povětrnostním vlivům. Dřevěná madla pak dodají celému projektu šmrnc.

Snadná údržba

Údržba je vskutku jednoduchá. Zábradlí totiž udržujete lesklé pouhým otřením čistým hadříkem. Jestliže se špína, prach nebo nečistoty na zábradlí usadí, použijte vlhký hadřík. Kov se časem nedeformuje, nedrolí, neláme a neohýbá.

Cenová dostupnost

Ve srovnání s jinými materiály je nerezová ocel cenově přijatelným řešením. Z dlouhodobého hlediska skutečně ušetříte, protože zábradlí nebude vyžadovat pravidelnou povrchovou úpravu, i když ho vystavíte sněhu, dešti nebo teplu. Zkrátka si zachová si svůj původní vzhled.

Nerezové zábradlí je oblíbené zejména v moderních a minimalistických rodinných domech či vilách, protože se chlubí elegantním vzhledem. Kombinovat ho můžete s dalšími materiály (např. sklem, dřevem a podobně), aniž by celkový design působil příliš rušivě.

Podívejte se na stránky společnosti KOVOINOX, která ve svém produktovém portfoliu nabízí i pohon dvoukřídlé brány. Poskytuje vskutku kvalitní sortiment s širokým využitím. Stejně tak můžete sáhnout po hliníkových polotovarech, skleněných systémech, kovaných polotovarech, plastových komponentech a podobně.