Je jedno, jestli vyrážíte do hlavního města na víkendové nákupy, pracovní cestu nebo jste se rozhodli udělat si výlet za jeho krásami. Když budete hledat ubytování na několik nocí, možná nejprve upadnete do šoku. Většina ubytovacích zařízení drží ceny hodně vysoko, až se našincovi dělají mžitky před očima. Naštěstí se ale najde výjimka a vám se vyplatí ji znát!

Multifunkční zařízení a několik typů pokojů

Nízkými cenami i rozmanitou nabídkou pokojů nad ostatními vyniká multifunkční zařízení Rezidence Topolová. Nabízí ubytování Praha hned v několika různých kategoriích. Když hledáte komfort za nízkou cenu a jede vás na výlet do Prahy více, nejlepší volbou pro vás budou hostelové pokoje. Mají základní vybavení a jsou řešeny buňkovým systémem – to znamená, že 2 sousední pokoje mají vždy jedno společné sociální zařízení.

O něco komfortnější jsou 2 nebo 3lůžkové pokoje penzion Praha. Když chcete ještě více, bude se vám zamlouvat hotelový pokoj. Absolutní soukromí a více místa nabízí apartmány, které mají i vlastní malou kuchyňku. Ceny se vám budou líbit, u hostelových pokojů začínají na 164 Kč/noc. Je výhodou, že rezervaci můžete udělat online skrze jednoduchý formulář nebo na telefonu 272 651 418 (linka je v provozu denně od 8:00 do 20:00). Nastěhovat se můžete od 12:00, nejpozději do 19:30.

Strategické místo

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10. Na místo se pohodlně dostanete autem i MHD. Jen 50 m od vchodu je autobusová zastávka a jen 5 minut chůze je to ke stanici metra Skalka. V centru Prahy jste za necelých 20 minut. Pokud se chystáte na poznávací výlet, budou se vám hodit tipy i na 10 nevšedních míst, která stojí za vidění. Budete se pohybovat MHD? Je lepší si koupit celodenní jízdenku než lístky pro jednotlivé cesty. A doporučujeme i Prague Card. Je to návštěvnická karta, se kterou získáte celou řadu slev a dalších výhod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup