Když se už nechcete bát při každém silnějším větru a už vás štve, že máte lehké spaní kvůli obavám z návštěvy vandalů nebo zlodějů, začněte jednat. Stačí si vyhradit jen několik minut a udělat si jasno v tom, co chcete. Dále pak stačí uzavřít smlouvu online a máte po starostech.

Proč je nejlepší kombinace?

Existují 3 různé typy pojištění bydlení. Základní je pojištění nemovitosti, které vás kryje před škodami na nemovitosti. Na věci movité (nábytek, spotřebiče, cennosti i peníze) se vztahuje pojištění domácnosti. Lidé ale nejčastěji volí kombinaci v podobě pojištění majetku. Vztahuje se na škody na budově i movitých věcech. Je sice o něco dražší, ovšem platíte si za široký rozsah krytí. Co se týče popularity, je na tom aktuálně nejlépe pojistka Bezpečný domov PLUS od pojišťovny Ergo.

Je to majetkové pojištění, které je možné uzavřít také pro ochranu rekreačního objektu. Je rozšířením základní pojistky Bezpečný domov a díky širokému rozsahu krytí i snadnému vyřízení byla klienty označena za TOP produkt v hodnocení na nezávislých serverech. Ostatní pojišťovny takovou variantu nenabízí.

Jednodušeji online a ještě se zajímavou výhodou

Abyste ušetřili čas, umožňuje Ergo sjednání pojištění majetku online. Je potřeba znát jen velikost obytné plochy a vyplnit všechny důležité údaje. Smlouva je platná hned od druhého dne. Je výhodou, že pojišťovna myslela i na celou řadu rizik, včetně těch, které může člověk způsobit druhé osobě. Proto každý dostane ke smlouvě bonus v podobě pojištění odpovědnosti. To se vztahuje na situace, kdy svým neopatrným jednáním způsobíte druhé osobě škody na majetku i na zdraví.

Jak přesně funguje? Podrobně se tzv. „pojistce na blbost“ věnuje tento článek.

Jestliže pojistku nemáte, už její vyřízení déle nedokládejte. Zima je před námi a sníh a mráz mohou napáchat velké škody!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup