Podzim láká svými posledními hřejivými paprsky a zajímavě zbarveným listím. Toto období je jako stvořené k procházkám přírodou, výletům, ale i dovoleným. Užijte si i vy krásné a barevné dny podzimu na některém ze zajímavých míst v Česku. Dobijte si baterky, relaxujte, zkrátka dělejte to, co vás baví a na co zrovna máte chuť.

Poznejte krásy Liberce a jeho okolí

Najděte si ubytování v Liberci a pokochejte se krásami tohoto města i jeho okolím. Tato lokalita má rozhodně co nabídnout. Vynechat byste neměli například Ještěd, který patří mezi top turistické cíle a nabídne vám jedinečné výhledy do širokého okolí. Milovníky přírody nadchne i nejstarší botanická zahrada v České republice s jezírky, vodopády a vzácnými rostlinami. Liberec si zamilují i děti. V deštivém počasí jsou ideální volbou zábavně naučná centra IQ Landia a IQ Park, stejně tak jako aquapark a Dinopark.

Aktivní i odpočinková dovolená

Dovolená v Liberci může být jak aktivní, tak i odpočinková. Ale úplně nejlepší je kombinace obojího. Po túrách, procházkách a poznávání zajímavých míst není nic lepšího než si užívat služby wellness hotelu. Relaxujte ve vířivce, v sauně nebo si zajděte na masáž. A potom si vychutnejte třeba romantickou večeři ve dvou. Podzimní pobyty v libereckém kraji jsou jednoduše skvělou volbou pro každého. Na své si přijdou jak mladé páry, tak i rodiny s dětmi nebo senioři.

Vyberte si hotel, penzion nebo apartmán přesně podle svých představ

Zarezervujte si ubytování na Hotel.cz přesně podle svého gusta a užijte si příjemně strávený podzim po boku svých nejbližších na některém ze zajímavých míst okolo Liberce. V nabídce naleznete hotely s širokou nabídkou wellness i sportovních služeb, apartmány pro maximum soukromí nebo útulné penziony s nabídkou snídaní, obědů i večeří.