Během chladnějšího období roku je člověk hůře naladěn, protože mu chybí sluníčko. Pokud navíc bojuje s dalšími problémy, jako jsou vypadávání vlasů anebo lámání nehtů, ještě se všechno zhorší. Hřejivé sluneční paprsky v zimě nevyčarujeme, ale s udržením normálního stavu vlasů, pokožky i nehtů vám pomůže doplněk stravy Biosol Plus.

Jaké je složení?

Tento přírodní produkt obsahuje biotin, kyselinu pantothenovou, zinek a oxid křemičitý. Biosil Plus je vhodný pro děti od 3 let, muže i ženy a vegany. Vitamín H je známější pod pojmy biotin či koenzym R a vitamín B7. Biotin je rozpustný ve vodě a je klíčový pro plejádu biochemických procesů v organismu. Dalším prvkem Biosilu Plus je zinek, bez jehož přítomnosti by nemohlo lidské tělo ani fungovat. Vitamín H i zinek mají velký podíl na kráse a zdraví pokožky, vlasů i nehtů.

Vitamín H a jeho funkce

Nedostatek vitamínu H se projevuje změnami pokožky i nervovými obtížemi. Biosil se užívá při vypadávání vlasů a je ideálním pomocníkem při péči o pleť. Jakmile ho začnete užívat, vaše pokožka bude na první pohled zdravější. To platí také pro nehty. Tento vitamín dokáže regulovat cukr v krvi, a proto je dobrý jako prevence proti cukrovce a dokáže si poradit se špatným cholesterolem. Nachází se ve vejcích, mase, mléčných produktech, rybách a játrech.

Bez zinku by nic nefungovalo

Zinek je stěžejním stopovým prvkem pro ideální vývoj organismu. Je spojen s metabolismem makroživin, bílkovin, sacharidů i mastných kyselin. S vyváženou hladinou zinku v těle přispějeme k normálnímu fungování imunitního systému a ochráníme buňky před oxidativním stresem. Zinek se postará o krásné vlasy, nehty i pokožku bez akné. Další důležitou funkcí je udržení normálního stavu zraku.

Pakliže nejste spokojeni se vzhledem své pokožky, vypadávají vám vlasy a lámou se nehty, vyzkoušejte přírodní doplněk stravy Biosil Plus.