Doručení zásilky je rok od roku dražší, zákazník to ale na ceně zatím příliš nepocítil. Změní se to ale po kiksu České pošty?

Česká pošta si v posledních letech nevybudovala příliš dobré jméno mezi svými zázníky. Na internetu najdete celou řadu vtipů, které si dělají srandu z rychlosti jejich služeb. Někdo by mohl říct, že špatná reklama je také reklama, ale z dá se, že pohár v posledních měsících přetekl.

Ceny rostou

Přeprava zásilek funguje poměrně dobře. Tedy alespoň v některých oblastech. Při vyzvednutí balíku můžete narazit na dlouhé fronty nebo jiné problémy. Obecně se ale dá říct, že co se týče doručování zásilek, tak Pošta slouží velice dobře. Některým se zákazníků se ale nelíbí úplně něco jiného.

Jak tomu tak bývá, rok od roku stoupají ceny. A to nejen za produkty, ale také služby. Česká pošta není výjimkou. A i když se snaží držet ceny na poměrně nízké hladině, nemůže uspokojit každého. V posledních měsících se ovšem do kuloárů dostala zpráva, která všechny překvapila. Strategický partner Pošty vypověděl spolupráci.

Nespolehlivé služby

A důvody? Ty nejsou příliš lichotivé. Jejich partner vypověděl službu především kvůli jednostrannému zvyšování cen a nespolehlivým službám. Dá se tedy předpokládat, že tato změna bude mít poměrně výrazný vliv na celý doručovací segment jako takový. Obě společnosti totiž společně přepravili více než 600 tisíc zásilek. A to rozhodně není zanedbatelné množství.

Najít ale spolehlivého partnera není v dnešní době vůbec jednoduché. Přeprava zásilky je náročná. Náklady rostou a ceny se pořád drží na podobné hranici jako před několika lety. Pokud ale chcete opravdu spolehlivého dopravce, svěřte se do rukou společnosti Emons. S jejich pomocí můžete doručovat malé i velké zásilky po celé Evropě. Za nízké ceny a garancí rychlého dodání.