Odložili jste svou dovolenou na podzimní měsíce? Dobře jste udělali. Minou vás ta největší vedra i zácpy na evropských dálnicích. A kam se vydat? Co třeba do Bulharska? Je krásné a cenově dostupné. Co víc si přát?

Za totality bylo Bulharsko prominentní destinací, kterou měla dopřáno navštívit jen hrstka vyvolených. Po revoluci zájem o tuto balkánskou zemi trochu ochladl, ale dnes se znovu těší stejnému, ne-li většímu zájmu ze strany českých turistů jako kdysi. A není se ani čemu divit.

Moře a pláže

Po čem český turista touží? Alespoň většina z nich? V první řadě po moři a písečných plážích. Protože je doma nemá. A Bulharsko se může pochlubit hned několika plážemi oceněnými Modrou vlajkou. Jednu z nich najdete například v letovisku Albena.

Rozšiřte své obzory

Bulharsko toho ovšem nabízí mnohem víc. Baví vás historie? Pak je pro vás Bulharsko ideální. V této učebnici dějepisu najdete římské lázně i řecké chrámy. Byzantské hrobky i pevnosti. Během své dovolené tak budete mít jedinečnou možnost rozšířit své obzory.

Milujete přírodu?

V Bulharsku ji najdete v nejčistší formě. Nejenom pláže, ale i hory, husté lesy a hluboké jeskyně. Bulharské vnitrozemí jich ukrývá na sedm set! Nejhlubší z nich se nachází neuvěřitelných 415 metrů pod zemským povrchem!

3 dny all inclusive za 1362 Kč

Dalším lákadlem bezesporu jsou tamní příznivé nízké ceny, ať již v obchodech, restauračních zařízeních, tak i ubytovacích zařízeních. U cestovní kanceláře CPA Travel například pořídíte třídenní all inclusive pobyt v Primorsku za neskutečných 1362 korun. Jako prodloužený víkend přímo ideální, nemyslíte?

Rozdělte svou dovolenou do dvou letovisek

Pobyt se snídaní vás vyjde na pouhou tisícovku! Vaše Bulharsko dovolená samozřejmě může být i delší. Záleží na vašich preferencích. Nebo si můžete pobyty nakombinovat. Tři dny strávit v jednom letovisku a další tři v jiném. Pak vaše dovolená Bulharskodostane ty pravé grády. Termín si můžete zarezervovat přímo na portálu cpatravel.cz, jež sdružuje nabídky i ostatních cestovních kanceláře, takže rozhodně budete mít z čeho vybírat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup