Předěláváte koupelnu a děsíte se toho, jestli se vejdete do předem stanoveného rozpočtu? Velmi často se stává, že předchozí odhady jsou optimistické a nakonec se najde něco, kvůli čemu se vybavení koupelny prodraží. Se třemi tipy v našem článku však zvládnete celou rekonstrukci bez navyšování rozpočtu.

Vsaďte na výprodej obkladů a dlažeb

Velkou část rozpočtu zabírají obklady a dlažba. Není se čemu divit, protože koupelna se skládá právě z těchto položek. Čím větší koupelnu máte, tím více materiálu budete potřebovat. Výprodej obkladů a dlažeb nabízí různě barevné varianty a například i moderní velkoformátovou dlažbu. Jistě si vyberete něco, co sedne k vaší představě o perfektní koupelně. Často se také jednotlivé obklady dají kombinovat a vytvářet zajímavé vzory a dekorativní prvky.

Výprodej vodovodních baterií do umyvadla, sprchového koutu i vany

Kromě dlažby a obkladů je potřeba zařídit i další nezbytnosti, jako jsou vodovodní baterie. S nákupem tohoto vybavení pomůže výprodej vodovodních baterií. K dispozici jsou univerzální varianty vhodné do umyvadel různých tvarů, ale i baterie pro použití do vany či sprchového koutu. Vzájemně je můžete sladit do jednoho stylu, aby koupelna vypadala ještě lépe.

Ostatní vybavení nabízí výprodej koupelnového nábytku

Když se podíváte na výprodej koupelnového nábytku, můžete sehnat krásnou skříňku pod umyvadlo i větší skříň vhodnou do rohu, kam umístíte všechny hygienické potřeby a další věci. Ideálně zvolte nábytek ze stejné modelové řady, aby k sobě vybavení perfektně ladilo a výsledkem byla krásná koupelna.

Díky výhodným nabídkám na internetu můžete nakonec zjistit, že cena za potřebné vybavení byla nižší, než jste předpokládali. Se slevovými akcemi a výprodeji navíc nemusíte volit méně kvalitní zařízení, protože jen vybíráte nejlepší cenu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup