Hledání nového bydlení je náročné a vyčerpávající. Zejména v Praze a okolí je poptávka dlouhodobě natolik vysoká, že je skoro nemožné dostat se k nějaké solidní nemovitosti.

Zázemí Malešického háje patří k vyhledávaným lokalitám

Toužíte po příjemném a kvalitním zázemí? Příležitost pro komfortní a stylové bydlení nabízí nový rezidenční projekt Malešický háj, který pomalu roste ve východní části Prahy ve čtvrti Malešice. Jedná se o lokalitu, která je velmi vyhledávaná pro trvalé bydlení. Nabízí totiž snadnou dostupnost do centra Prahy, ale stále velmi úzké propojení s přírodou. Cesta autem do centra metropole vám zabere pár minut a spolehnout se můžete i na MHD. Malešice vynikají skvělou infrastrukturou a občanskou vybaveností.

Vybere si skutečně každý

Bydlení v Malešicích může být i vaší budoucností. Celkem zde vyroste pět nových bytových domů se 107 jednotkami. Dispoziční řešení sahá od 1+kk až po luxusních 5+kk, přičemž největší byty se pyšní rozlohou okolo 130 metrů čtverečních, takže jsou ideální pro větší rodiny s dětmi nebo i zájemce, kteří jsou ochotni si za luxusní bydlení připlatit. Bydlet budete moci již na začátku roku 2023. Aktuálně probíhá výstavba a hotovo by mělo být v posledním čtvrtletí roku 2022.

Na co se můžete těšit?

Prodej bytů v Malešicích už se plně rozběhl a už nyní je jasné, že o ně bude velký zájem. Tradičně nejdříve mizí byty menší, ale stále je v nabídce pár, které mohou být vaše. Je ale třeba si pospíšit. Pokud stále nejste rozhodnuti, možná vás přesvědčí to, že každý byt bude mít také vlastní předzahrádku, balkon či terasu. Je jasné, že chybět nebudou ani prostorné sklepní kóje a krytá garážová stání přímo v objektech. Velkou výhodou rovněž může být, že projekt je zastřešen zkušeným developerem Metrostav Development, který za sebou má již mnoho úspěšných rezidenčních výstaveb.