Pokud chcete dosáhnout mokrého orgasmu, je potřeba si pohrát s tajemným bodem G, což je v podstatě erotogenní zóna s mnoha nervovými zakončeními. V okamžiku, kdy si tento bod v oblasti přední stěny poševní nahmatáte, zažijete úžasné sexuální uspokojení.

Univerzální návod, jak nahmatat bod G, neexistuje, protože každá žena je odlišná. Většinou však na něj narazíte zhruba čtyři až šest centimetrů od poševního vchodu. Stimulací se tento bod zduří, současně se zvýší jeho citlivost, a tím pádem se prohloubí sexuální prožitek. Často je stimulace završena takzvaným mokrým orgasmem, tedy ženskou ejakulací.

Pomůcky na dráždění bodu G

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako G-bod stimulace, narazíte na celou řadu pomůcek, které vám pomohou s drážděním. V této kategorii najdete vibrátory se zakřivením, přičemž právě zakřivení má jeden hlavní úkol, a to dráždit bod G. Zvolit si můžete intenzitu vibrací, u některých modelů se dá vibrace zesilovat během uspokojování, a to otáčením víčka.

Vibrátory jsou vyrobené z kvalitních silikonů. Jestliže si chcete užívat uspokojení i ve sprše či ve vaně, dbejte na to, aby byla hračka vodotěsná. Určitě si vezměte na pomoc také lubrikant na vodní bázi.

Kde hračky na stimulaci G-bodu koupit?

Jestliže hledáte internetový obchod, kde byste mohli zakoupit vibrátory na stimulaci bodu G, potom se podívejte do pestrého produktového portfolia sexio.cz. Připraveny jsou různé velikosti, tvary, ale také barvy. Velké oblíbenosti se těší třeba speciálně tvarovaný vibrátor, jenž nabízí jak stimulaci bodu G, tak i klitorisu.

Určitě si kupte společníka do postele, ať už jste sama, nebo máte partnera. Hrát si s tímto vibrátorem můžete například i při předehře, jestli se vám nedaří dosáhnout vaginálního orgasmu během pohlavního styku.