Pokud potřebujete vytvořit webovou prezentaci pro své podnikání, ale nevyžadujete žádnou náročnou prezentaci, potom vám může přijít vhod jeden úžasný projekt. Ušetříte spoustu peněz, a přitom získáte atraktivní webovou stránku na vlastní doméně. Velkou výhodou je, že nemusíte umět ani programovat. Přesně tak, řeč je o systému Saywebpage, jenž zažívá v našich končinách opravdu velký rozmach.

V současné době není jednoduché najít někoho, kdo by vám vytvořil levné webové stránky. Samozřejmě narazíte na studenty, kteří si chtějí zdokonalit své znalosti a dovednosti v praxi, ovšem výsledek nemusí být stoprocentní.

Co je Saywebpage?

Jestliže přemýšlíte, jak vytvořit web, stačí se zaregistrovat na portálu Saywebpage. Vyzkoušet si můžete systém úplně zdarma, aniž byste zadávali platební kartu, takže se nestane, že by vám byly strženy peníze z účtu, aniž byste o tom nevěděli.

Webové stránky budete mít na doméně, obsah si můžete editovat kdykoliv a kdekoliv, stejně tak vás potěší rychlé načítání. V neposlední řadě vás nepřekvapí, že webové stránky jsou připraveny na optimalizaci pro vyhledávače.

Kolik služba stojí?

V případě, že prahnete mít vlastní webové stránky, pravděpodobně vás zajímá, na kolik korun vás služba vyjde. Vybrat si můžete ze čtyř různých balíčků, přičemž ten nejlevnější vyjde na 99 korun měsíčně. Dále jsou připraveny balíčky ECONOMY, STANDARD a PROFI. Jakousi zlatou střední cestou je STANDARD verze, která vás momentálně vyjde na 189 korun měsíčně. V ceně jsou doména, hosting o velikosti 2 000 MB, 5 e-mailových stránek, formuláře, možnost napojení na Google Analytics a vlastní ikona stránek. Nemusíte se bát ani žádných reklam.

Stačí do vyhledávače zadat tvorba webových stránek zdarma a nabídne se vám právě Saywebpage. Tak neváhejte a pusťte se do tvorby.