Neumíte si přesně představit, jaké služby vlastně marketingová agentura nabízí? Její portfolio je skutečně široké, pojďme se podívat na jednotlivé aktivity zblízka.

Jak se zviditelnit…

Z názvu reklamní agentura je patrné, že se veškeré její činnosti budou točit ohledně zviditelnění vaší firmy, služby či produktu na trhu. K tomu používá řadu nástrojů, z nichž vám pomůže vybrat takový, který bude pro vaše potřeby optimální. Řeč je o lepené reklamě, webdesignu, grafickém designu, zpracování fotografií a videí z akcí atd.

Budujte značku

Jakým způsobem lze podpořit firemní identita, abyste obstáli v konkurenčním boji? Rozhodně se svěřte do rukou profesionálů, kteří mají správnou prezentaci firmy na veřejnosti v malíku. Vaše kultura, principy a styl budou vhodně přetransformovány do firemních log, vizitek, letáků, webových stránek atd. Jedním z doporučovaných reklamních prostředků, jímž přiblížíte vaši společnost zákazníkovi a obchodním partnerům, je aftermovie na webu a sociálních sítích.

Webové stránky jsou základ

Kvalitně zpracovaný webdesign je pro vaše úspěšné podnikání nepostradatelný. Webové stránky mají být postaveny tak, aby vzbudily klientovu pozornost. O to se postará nejen jejich obsah, ale též grafický design. Neměl by postrádat originalitu a vtip. Dejte vale fádním návrhům, kvůli nimž nad konkurencí nevyniknete.

Vsaďte na offline reklamu

Co představuje pojem lepená reklama? Jedná se o polepy aut jak firemních, tak ostatních veřejných dopravních prostředků. Polepit lze stojany, reklamní poutače, výlohy, okna, podlahy. Touto cestou se rychle dostanete do povědomí svých potencionálních zákazníků. Tým zkušených grafiků totiž přesně ví, jaký typ reklamy upoutá pozornost. Proto dokáží navrhnout reklamní plochu tak, aby byla dobře čitelná z jakékoliv vzdálenosti, ve dne i v noci, z různých úhlů.