Blíží se oblíbený Štědrý den a vy stále tápete, co pořídit pod stromeček manželovi, příteli, bratrovi či kamarádovi? Pak se nechte inspirovat na následujících řádcích, které přinášejí několik univerzálních tipů na dárky pro muže, včetně několika jako stvořených pro zabalení pod stromeček.

Zimní oblečení

Vánoce přímo vybízí k nákupu čepic, rukavic, šál, termo oblečení či teplých ponožek, které k zimnímu období neodmyslitelně patří a právě v tomto období budou jistě vyžity. Podobně jsou na tom svetry se soby, mikiny se sněhovými vločkami a další oblečení se zimní tematikou.

Zimní výbava

Hromady sněhu za dveřmi navíc vybízejí k nákupu daleko širšího sortimentu, než je jen oblečení. V zimních měsících najdou skvělé uplatnění sportovní pomůcky, jako jsou nové lyže, běžky či brusle, ale třeba i zimní výbava pro automobily, jako je kvalitní škrabka na okna nebo rozmrazovač skel či zámků.

Zimní zážitky

Pokud vás žádný z věcných dárků nenadchnul, klidně vsaďte na zimní víkendový pobyt na horách, poukaz do termálních lázní, které jsou v zimě okouzlující, nebo třeba poukaz na projížďku na sněžném skútru, rolbě nebo se psím spřežením.

darek-pro-muzeZimní dobroty

Univerzálním a praktickým řešením jako dárek pro chlapa pak může být i některá z dobrot k snědku nebo k pití, a to zejména k obdarování známých či vzdálenějších příbuzných. Vaječný koňak či lahev něčeho ostřejšího v dárkovém koši spolu s čokoládou, kávou nebo sušeným ovocem je klasikou, která neurazí. K doladění atmosféry můžete přidat třeba čokoládové penízky, vánoční kolekci nebo i baňky, které se budou vyjímat jak v koši, tak i na vánočním stromečku.