Vánoční svátky jsou skvělým obdobím rodinných setkání, pohádkové výzdoby i jedinečných tradic. Jednou z nich je přitom i tradice vyměňování dárků, které je ovšem vždy nejprve potřeba vymyslet, vybrat a nakoupit. Pokud jde o dámy, tedy maminky, manželky, sestry i kamarádky, několik tipů na zajímavé vánoční dárky vám prozradí následující řádky.

Zimní oblečení

Dámský šatník nebude nikdy dostatečně plný, a kdy jindy jej doplnit o zimní kousky, než právě na Vánoce? Stylové huňaté šály, zimní čepice, elegantní rukavičky nebo i pletené svetry, šaty či kašmírové halenky jsou ideálním zimním kouskem i dárkem pod stromeček. Pokud si troufáte, skvělé budou i kozačky nebo zimní boty.

Zimní výbava

Pokud vás představa výběru zimního oblečení nenadchla, můžete sáhnout po zimních kouscích z jiného soudku. Pro mrazivé období se například skvěle hodí zimní kosmetika, která zahrnuje především pomády na rty, krémy či výživné masky na vlasy. Od věci není ani pořízení zimní výbavy pro interiér, respektive některé z vánočních dekorací. Vánoční ubrus, prostírání, dekorace do oken či na dveře během vánočního období seženete snadno i v supermarketech, přitom ženy milující svůj domov tímto typem dárku neomylně nadchnete. Dámám řidičkám pak uděláte velkou službu nákupem rozmrazovače autoskel či praktickou škrabkou na okna.

vanocni-darek-pro-pritelkyniZimní zážitky

Zážitků není nikdy dost a v zimě, která nás spoutává doma, to platí dvojnásob. Skvělou volbou pod stromeček proto bude třeba víkendový pobyt v horské chatě – ať už v blízkosti některé ze sjezdovek, nebo třeba termálních lázní. Milovnice adrenalinu a netradičních zážitků by pak mohla pobavit i jízda rolbou nebo výlet na saních se psím spřežením.

Zimní dobroty

Formálním a univerzálním dárkem jsou pak dárkové koše s jídlem či pitím se zimní tematikou, kterými potěšíte vzdálenější příbuzné i nadřízené. Pro chladné večery u krbu přijde vhod likér, koňak nebo víno, například v kombinaci s vánoční kolekcí, čokoládou nebo i olivami či sýrem. Pro doladění atmosféry můžete do koše přihodit i drobnou vánoční dekoraci, která jistě najde své uplatnění v interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup