Kanceláře patří mezi prostory, kde úklid hraje důležitou roli a měl by být samozřejmostí, jelikož čistota prostředí má podstatný vliv na produktivitu práce. Čistota kanceláře také zajistí, že se bude zaměstnanec či zákazník v daném prostředí cítit dobře. Avšak aby byl úklid dokonalý, tak je potřeba se obrátit na profesionální firmu, která se o úklid postará. Úklid kanceláří Teplice za bezkonkurenční cenu a s největší pečlivostí vám zajistí společnost Narine Cleaning.

Profesionálně odvedená práce

Úklidová firma Teplice poskytuje v rámci svých služeb jednorázový nebo pravidelný úklid, a to v čase a rozsahu, který si domluvíte. Mezi základní služby úklidové firmy lze zařadit například čištění a mytí podlah, luxování koberců, utírání prachu, mytí oken a žaluzií, vynášení odpadkových košů, čištění dveří a klik atd. Kromě úklidu prostoru kanceláře také úklidové služby Teplice zajistí úklid a dezinfekci chodeb, kuchyňky a sociálního zařízení.

Úklidová firma Teplice využívá při čištění nejmodernější čistící techniku a čisticí prostředky prvotřídní kvality, které zajistí rychlý a efektivní úklid kanceláře Teplice. Navíc díky znalosti všech povrchů a různých čistících metod se postará o odstranění všech nečistot. Vaše kancelář tak bude vypadat jako ze škatulky. Na úklidu se podílí proškolený personál, jež odvede profesionální práci.

Pomocníkem úklidu kanceláře bude dezinfekce prostor

Pro zajištění dokonalého úklidu můžete využít i dezinfekci prostor ozónem, jež se postará o likvidaci bakterií, virů, plísní, patogenů a dalších organismů, které se mohou v kanceláři vyskytovat. Ozón se také postará o likvidaci nepříjemných pachů. Navíc pronikne i do obtížně přístupných míst, které nelze běžným úklidem vyčistit.

Úklidové služby Teplice dále využívají pro dezinfekci horkou páru a NANO antibakteriální a dezinfekční ochranu. Více informací a ceník služeb najdete na webových stránkách narine.cz.