Chtěli byste se naučit nový cizí jazyk, ale chybí Vám dostatek volného času? Ať už máte časově náročné zaměstnání, spoustu koníčků nebo nechcete zdlouhavě dojíždět přímo do jazykové školy, je pro Vás využití e-learningu tím pravým řešením.

O co se jedná?

Vývoj informačních a komunikačních technologií má pozitivní vliv i na výuku v naší Jazykové škole PELICAN. Od vzniku e-learningu již uběhl nějaký ten čas, a tak můžeme dnes plně využívat všech výhod, které nám tato technologie nabízí pro další formy vzdělávání, tedy v naší škole pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, a zejména pak klasické kurzy pro veřejnost.

E-learning zjednodušuje komunikaci i distribuci materiálů mezi učitelem a studentem. Díky využívání online technologie vycházíme vstříc především časově zaneprázdněným uchazečům o studium.

Představujeme Vám naši Skype výuku jazyků. V naší nabídce je široká škála jazyků, které si můžete zvolit. Přesvědčte se sami.

Kdykoliv a kdekoliv

Největší výhodu při výuce cizích jazyků přes Skype lze spatřit v neomezených možnostech plánování výuky, vaše kurzy angličtiny se tak stanou opravdu flexibilními. Je jen na Vás, v kterou denní dobu výuku preferujete, využijte svůj čas efektivně. Vše, co musíte udělat, je vybrat si jaký jazyk se chcete naučit.

 Při první zmínce online výuky si ji jistě každý z Vás spojí s počítači.  Kurzy lze ovšem vést i na Vašem telefonu nebo tabletu, jste tedy vždy v dosahu. Musíte si jen stáhnout online platformu Skype, která je na všechna zařízení zdarma ke stažení. Díky tomu může Vaše výuka probíhat, ať už jste doma, v práci nebo třeba v zahraničí.

Materiály vždy a všude

Pokud máte problém se zapomínáním věci, je Vás tato forma výuku naprosto ideální. Všechny potřebné materiály Vám zašle lektor v PDF přímo v programu. Ať už se jedná o slovní zásobu, poslechová cvičení nebo jiné doplňkové materiály, vše máte vždy ve Vašem zařízení u sebe.

V případě potřeby si můžete hovory nahrávat a znovu si je pouštět při cestě do práce, při cestovaní nebo před usnutím.

Jste stydlín?

Výuka přes Skype nabízí výhody i stydlivé povahy! Pokud se se svojí jazykovou výbavou necítíte na výuku před cizími lidmi, je pro Vás forma “jeden na jednoho“ tou správnou formou.

Sami si zvolíte téma výuky, a jaký styl Vám vyhovuje. Telefonovat přes Skype lze i bez zapnuté obrazovky, a tak se nemusíte ničeho bát a stydět.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud preferujete společnost a před ostatními se nestydíte, můžete zvolit i skupinový hovor. Do výuky cizích jazyků přes Skype se může zapojit celá rodina, pak už nebudou výmluvy ohledně dovolené v zahraničí kvůli nedostatečné jazykové zásobě. Domluvit se můžete i s kamarády a spojit tak příjemné s užitečným.

Schůzka s cizincem

Není nic lepšího než si procvičit konverzaci s cizincem. Že na věčné cestování nemáte čas ani peníze? Nevadí! Díky Skype výuce můžete vést hovory s rodilými mluvčími snadno a rychle.

Stačí si domluvit čas, jaký Vám vyhovuje a může se začít. Nespornou výhodu této výuky je jejich cenová dostupnost oproti individuální výuce, kdy nemusíte platit za pronájem prostor.

PELICAN