Hromadné slevy v současné době doslova hýbají celým online obchodem čím dál tím více a razantněji. Slevové portály se množí doslova jako houby po dešti a chrlí na zákazníky jednu slevu za druhou. Vyznat se v nich je poté pro potencionálního zákazníka prakticky nemožné. Slevové servery tedy hýbou celým trhem, ale kdo se v nich má při tak velkém počtu vyznat? Kde najít tu nejlepší a nejrazantnější „akci“ a slevu? K tomu nám mají pomoci tzv. slevové agregátory. A co to vůbec takový slevový agregátor je? Slevový agregátor je systém, který hlídá hromadné slevy na slevových serverech a v jednoduchém přehledu je nabízí k prohlédnutí a porovnání.. Při hromadných slevách na určitých agregátorech je důležité, aby byl k dispozici filtr slev, který vám umožňuje filtrovat slevu nejen podle její lokality, ale také podle jejího druhu.

Další velice důležitá a používaná funkce slevového agregátoru je také rozlišit dnešní slevy a u těch starších určit jejich trvanlivost a splatnost. Rozlišuje jak dnešní slevy tak slevy podle kategorií či oblasti. Možnost je také sledovat současné slevy pomocí RSS či dokonce pomocí vašeho mobilního telefonu. Díky hromadným slevám lidé ušetří nespočetně peněz prakticky každý den.

Čas je v dnešní uspěchané době důležitým faktorem a peníze také. Pokud tedy nemáte čas hledat a projíždět jednotlivé slevové portály(servery) a hledat co nejvýhodnější dnešní slevy použití slevového agregátoru je prakticky povinností k tomu jak nejlépe ušetřit váš čas a vynaložené peníze. Na obrazovce většiny slevových agregátorů, které dedukují hromadné slevy naleznete často aktuální nefiltrovaný přehled dnešních slevových nabídek. Vpravo dole jsou většinou uvedeny základní údaje o dané slevě jako cena, výše slevy, počet voucherů, splatnost atd. V hlavičce nejčastěji naleznete filtr díky kterému omezíte počet zobrazených slev na určité kritéria jako oblast, cena, výše slevy.

Příklady nejznámějších slevových portálů na hromadné slevy:

· Slevomat.cz

· Zapakatel.cz

· Slevopec.cz

· Kupdnes.cz

· Pepa.cz

· Slevicek.cz

Slevové agregátory

· Skrz.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup