Vlastníte nějaké staré použité zboží, které vy sami nazýváte ,,krámem´´? Je Vám líto tyto staré a použité věci jen tak zahodit do odpadu? Nechce se Vám vyhazovat peníze za inzeráty do novin či časopisů za které by jste utratily „majlant“ a vaše předměty by se stejně pravděpodobně neprodali? Jestli se nacházíte v podobné situaci tak určitě využijte náš inzertní internetový server! Inzerce je zde zcela zdarma!

Je zbytečné vyhazovat spousty peněz za inzerci do novin či časopisů, když zde u nás na našem internetovém online bazaru jsou zdejší služby pro Vás zcela zdarma! Navíc celosvětový boom posledních deseti let zvaný internet jede v současné době na plné obrátky!

Vložte svoje staré a použité zboží na náš přehledný internetový online bazar, který je řazen do několika kategorií a k ním přiděleným podkategorií ze kterých si určitě vyberete! Pojďme si tedy vypsat ty hlavní zdejší kategorie.

Nejpopulárnější online bazary jsou bazos.cz a aukro.cz

  1. Zvířata – Má váš domácí mazlíček zrovna mláďata a vy nevíte jak se jich ,,zbavit´´? Určitě využijte náš inzertní bazar v sekci zvířata a čekejte než se Vám nějaký nový majitel vašich miláčků ozve.
  2. Děti – Už není vašim dětem 10 let, ale vy stále doma máte staré kočárky, autíčka a jiné dětské hračky? Myslíte si, že už jsou k ničemu a chystáte se je vyhodit? Omyl! V sekci děti se určitě spousta nedočkavých maminek ujme vašich hraček pro své děti.

  3. Auto – Budete si kupovat nové auto a nevíte co s tím starým? Chcete ho dát do autorizovaného autoservisu a nechat se oškubat na provizi? Hloupost vložte si inzerát na vaší ,,ojetinu´´ zde a určitě se najde spousta řidičů co bude mít o vašeho mazlíčka zájem.

  4. Mobily – Přecházíte na novou značku, či na novější typ? Nevíte co s vaším ,,dosloužilcem´´? Sekce bazar vám určitě nabídne svoje.

  5. Motorky – podobně jako u bazaru automobilů je zbytečné se nechat oškubat na provizi pro autoservis a tak podnikněte prodej svého motocyklu sami.

  6. Vstupenky – zakoupily jste si lístek na nějaký koncert? Či jste si zabukovali letenku do Francie, ale kvůli nemoci či jiným problémům se nemůžete této akce zůčastnit? Nechcete aby vám propadli vaše peníze na zmar? Zkuste použít sekci vstupenky, kde se pokuste za určitou cenu vaše vstupenky, či letenky nabídnout.

  7. Oblečení – Je vám vaše staré oblečení malé, či se vám už nezamlouvá? Ovšem to neznamená, že se nebude zamlouvat jiným a je zbytečné vaše staré oblečení zahodit, když na něm budete moci ještě něco vydělat.

  8. Ostatní – Máte nějaké staré mince, či sbírku vzácných známek a potřebujete tyto starožitnosti, či vzácnosti zpeněžit? V tom případě bude pro vás sekce ostatní jasná volba.

  9. Nábytek – budete kupovat novou TV stěnu, či nové skříně do ložnice? Co s těmi starými? Vyhodit? Nikoliv zkuste je za určitou cenu prodat v sekci nábytek.

  10. Reality – prodáváte dům či byt a nechcete aby Vám prodej zprostředkovala realitní kancelář, která si bere velké provize? Zprostředkujete prodej vašeho bytu zcela sami a nenechte se zbytečně okrádat!