Snad každého, kdo se zajímá o sport, alespoň jednou v životě napadlo, zdali by se nemohl živit sportovním sázením. Nebylo by to fajn, koukat se v televizi na hokej a vidět jak vám výhra „vašeho“ týmu vydělává peníze? Bohužel, takhle jednoduché to rozhodně není. Sázkové kanceláře zaměstnávají profesionální bookmakery, kteří mají k dispozici spoustu informací o jednotlivých hráčích, jejich momentální kondici a podobně.

Většina kurzů není pro hráče výhodná

Tito bookmakeři poté sestavují kurzy tak, aby byly výhodné pro sázkovou kancelář, nikoli pro hráče. Jak je však vidět na výsledcích zápasů, i bookmaker je (zatím) pouze člověk, takže ani favorit vždycky nevyhraje. Najít však v uvažování bookmakera chybu, které by bylo možné využít, však není úplně jednoduché a vyžaduje hluboké znalosti a přístup k zákulisním informacím, kterými většina běžných sázkařů nedisponuje.

Jak porazit bookmakera

Jedinou šancí pro sázkaře je spojit se s odborníkem na sázkové poradenství, který situaci rozumí alespoň na stejné úrovni jako bookmaker, a je ochoten prozradit nějaké lukrativní tipy. Nejde o to, který tým pravděpodobně vyhraje. To zjistíte i z běžného kurzu vypsaného sázkovou kanceláří. Jde o to, který tým vyhraje, přestože si bookmakeři myslí opak. Sázkou na takový zápas si tak můžete opravdu vydělat.

Kdo mi poradí

Jednou z firem, která nabízí kvalitní sázkové poradenství je i robstark.cz, stránka vedená bývalým profesionálním hokejistou, která se zaměřuje na férové sázení. Získáte zde nejen pravidelné tipy na hokej s výhodným kurzem, ale i celé tikety sestavené tak, aby pravděpodobnost výhry hrála co nejvíc ve prospěch sázejícího. Pokud máte rádi live sázky, můžete zde získat i online tipy přes WhatsApp. Samozřejmě že tyto tipy nejsou neomylné. Dokážou však významným způsobem zvednout šanci na vaši výhru.