Vysoká úroveň hygieny v laserové klinice začíná u hygienických pomůcek. Jednorázové papírové ručníky, ubrousky a podložky na vyšetřovací lůžka Papernet vysokou úroveň hygieny zajistí.

Výběr kvalitních hygienických pomůcek

Moderní prostředí, vysoká úroveň zdravotnických a estetických služeb a v neposlední řadě kvalitní hygiena. To jsou základní body pro dobře fungující laserovou estetickou kliniku. Kvalita kosmetických služeb se odvíjí od zkušeností lékaře, který inovativním ošetřením a použitím nejmodernějších technologií, komplexně zlepší stav pokožky a podpoří dechberoucí transformaci.

Aby se klienti ve vaší laserové kosmetické klinice cítili opravdu dobře, je třeba se zaměřit na estetický prostor kliniky. Designové zařízení, moderní technologie a kvalitní jednorázové hygienické pomůcky. Toto všechno podpoří vaše zkušenosti v oboru.

Jaké hygienické pomůcky vybrat do laserové estetické kliniky?

Hygiena na klinikách je nezbytná pro ochranu zdraví lékařů i klientů. Proto se doporučuje použití vysoce kvalitních, jednorázových pomůcek. Péče o hygienu začíná u správného mytí rukou. Zdravotní personál je často vystavován mnohonásobnému mytím rukou. Při použití nevhodných pomůcek pro osušení rukou vidí odborníci v této oblasti velký problém z pohledu šíření bakterií a virů.

Pro zajištění vysoké úrovně hygieny doporučujeme používat výhradně jednorázové skládané papírové ručníky. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, 100% celulózy. Inovativní systém skladu usnadňuje vyjmutí ubrousku ze zásobníku.

Dvouvrstvé papírové ručníky v čistě bílém provedení ze 100% celulózy jsou vysoce savé, pevné a jemné. Použití pouze jednoho ubrousku zajistí dokonalé utření rukou, čímž se také snižuje množství použití papírových ručníků. Tato ekonomická varianta přinese vaší klinice úsporu financí a je šetrnější k životnímu prostředí.

Jaké další papírové doplňky jsou vhodné do laserové kosmetické kliniky?

Nedílnou součástí každé laserové kosmetické kliniky je kosmetické lůžko. Zde si každý klient pohodlně odpočine ve chvíli, kdy lékař provádí dermatologické zákroky. Je důležité, klientům poskytnout maximální pocit pohodlí a bezpečí.

Pro takové účely doporučujeme používat výhradně jednorázové papírové podložky na vyšetřovací lůžkaPapernet. Ty jsou dermatologicky testované, savé a pevné. Zajistí pro klienty maximální hygienickou bezpečnost. Perforovaná role umožní snadné odtržení požadované délky. Použitý materiál se snadno recykluje.