Potřebujete převézt zemědělský stroj nebo jinou techniku? Stěhujete firmu? Hodilo by se vám přemístit stroj z jedné pobočky do jiné, která je dokonce umístěná v zahraničí? Ne každá přepravní a spediční společnost si s těmito úkony poradí. My však víme o jedné, jež je zvládne.

Jmenuje se Easy Logistics a na trhu působí již od roku 2005. Přeprava nadrozměrných zásilek pro ni není žádný problém. Má dostatek zkušeností a také dobrou techniku, která si s nadměrnými zásilkami poradí.

Přeprava turbín i celých konstrukcí

Přeprava stavebních strojů, zemědělské techniky, kolové a pásové techniky, turbín, konstrukcí, trafostanic, generátorů, hřídelí a řady dalších velkých výrobků není žádný problém. Firma disponuje kvalitní technikou s nosností až 53 t. Co se týče rozměrů, maximální délka může být 22 m, šířka 6 m. Výška je závislá především na cestě, respektive na výšce mostů a podjezdů. Při mezinárodní přepravě navíc platí omezení výšky na 4,5 m. V ČR může být výška o několik desítek cm vyšší, pravidla u nás jsou benevolentnější.

Vše začíná už dlouho před dnem přepravy

Že je přeprava zemědělské techniky komplikovaná, asi nikoho nepřekvapí. Uvědomujete si však, s jakým předstihem se musí vše začít plánovat? Je třeba vybrat vhodnou cestu s ohledem na výšku mostů i nosnost komunikací. Dále je nutné vyřídit všechna povolení, obzvlášť při mezinárodní přepravě to může nějakou dobu trvat. Do přepravy je zapojeno mnohem více lidí než jen řidič tahače.

Samozřejmostí jsou doprovodná vozidla

Nadrozměrná přeprava někdy vyžaduje také doprovodná vozidla. I ta pro vás mohou být zajištěna, jak na úrovni BF2, tak BF3. Doprovody jsou možné na území ČR a Spolkové republiky Německo.

Nadrozměrná kamionová přeprava pod taktovou Easy Logistics je hračka. Mají více než 15 let zkušeností a zákazníci si chválí i proaktivní přístup. Průběžně jste informováni o průběhu přepravy a na všem se můžete snadno domluvit.