Na bydlení si často půjčujeme, neváháme se zadlužit ani na dlouhé roky dopředu. To vše s vidinou toho, že v pozdním věku budeme mít byt v osobním vlastnictví a odpadnou jakékoliv existenční starosti. Potěšíme tím i potomky, kteří v budoucnu takový byt zdědí. A bydlení zrovna v Praze? To je pro mnoho lidí prakticky splněným snem.

Vložit peníze do pražské nemovitosti znamená záruku zhodnocení do budoucna

Kdo by nechtěl bydlet ve velkém městě? Mladé rodiny se stěhují přinejmenším do okresních center, ale ještě častěji je láká naše metropole. Byty Praha nabízí vše, co potřebujeme – sportovní a společenské vyžití, dostatečnou občanskou vybavenost v podobě lékáren, supermarketů nebo i poboček pošty.

Pozadu nezůstává ani dopravní obslužnost, jež je zde v podstatě na jedničku s hvězdičkou. Třeba městská část Praha 9 v sobě snoubí dostupnost historického centra a klidné prostředí pro odpočinek po práci. A to samozřejmě není vše, protože jde o dosti lukrativní lokalitu i v rámci našeho hlavního města.

Dostatek uklidňující zeleně, ale také škol pro děti, bydlet na Proseku je velmi žádané

Nedaleké metro, mateřská škola, dvojice základních škol, gymnázium. To je pro rodinu s malými dětmi naprosto ideální, protože nebude třeba jezdit někam daleko. Prosecký park nabídne vyžití i předškolákům, kteří si tu mohou hrát třeba celý den.

Prodej bytů Praha 9 Prosek nabízí řadu možností. Na výběr je ze tří různých dispozic – 2+kk, 3+kk a 4+kk, byty nabízí až 116 metrů čtverečních životního prostoru, ideální hlavně pro rodiny s více dětmi. Každý bude mít své soukromí a dostatek místa pro odpočinek, rodiče si oddechnou od neposedných ratolestí, které si mohou hrát vedle v pokoji. I proto jsou developerské projekty v Praze tolik populární, stačí si jen zvolit čtvrť a promyslet základní parametry budoucího bydlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup