Regály se hodí nejen do skladu, ale také do mnohých obchodů a prodejen. Běžný člověk je užije doma ve sklepě či v dílně, pokud tam chce mít pořádek. Víte ale, kde je pořídit? Možná v nějakém hobbymarketu, ovšem tam bude výběr značně omezený.

Pokud toužíte po dokonalém regálu na míru, nemusíte ani zvedat zadek ze židle. Podívejte se na Storagecz.cz, webové stránky a e-shop firmy Storage. Ta totiž nabízí něco naprosto unikátního. Na webu najdete jejich návrháře policových regálů, který vám umožní navrhnout si regálovou sestavu přesně dle vašich představ.

Ihned vidíte, kolik za regály zaplatíte

Abychom byli přesní, na webu Storagecz.cz najdete rovnou tři regálové návrháře. Jeden slouží pro návrh klasických policových regálů, další pro regály na pneumatiky a poslední pro paletové regály. Princip je ovšem u všech stejný.

Vyberete si, kolik chcete sloupců, zadáte výšku, počet polic, šířku, hloubku a nosnost police a níže ihned vidíte, jaké díly si budete muset objednat. Samozřejmě je vám zobrazená i celková cena, takže se nemusíte nikoho ptát, nezávazně si naklikáte svou sestavu a hned vidíte, zda je ve vašich finančních možnostech.

Storage.cz má navíc nachystané i návody na montáž včetně video návodů. Umožní vám tedy celý regálový systém navrhnout a pak samostatně sestavit. Domácí kutilové budou z takového jednání nadšení.

TIP: Příslušenství ke kompresoru

Nepotřebujete do svých regálů rovnou i přepravky?

Co budete ve svém regálovém systému skladovat? Pokud jde o systém do skladu, pravděpodobně by se vám hodily i přepravky. Storagecz.cz dodává kompletní skladové vybavení, takže v jejich nabídce nechybí ani přepravky. A že jich nabízí celou řadu – přepravky na maso, pečivo, ovoce či zeleninu, dále pak třeba plastové palety nebo i vozíky pod přepravky. 80 % zboží mají skladem, takže ho dostanete velmi rychle. Téměř na veškeré produkty je poskytována záruka 72 měsíců.