I když ještě ta pravá koupací sezóna zdaleka nenastala, rozhodl jsem se sepsat článek na toto téma a konkrétně se chci zaměřit na domácí bazény. Komu by se nelíbilo v parném dnu skočit se osvěžit do vlastního bazénu, že? Ale plno lidí si bohužel kolikrát neuvědomuje, co všechno se musí kolem údržby bazénu udělat.

Bez bazénové chemie s v bazénu neobejdete

Bazénová chemie je základním prvkem v údržbě bazénu. Usnadňuje péči o kvalitu vody a dokáže nám jí udržet dlouho zdravotně nezávadnou. Nikdo z nás přeci nechce mít v bazénu žádné mikroorganismy v podobě řas, bakterií či virů. V současnosti existuje na trhu mnoho přípravků používaných k dezinfekci vody. Nejpoužívanější a nejznámější jsou přípravky na bázi chloru. Velká přednost chloru spočívá ve spojení dezinfekčních a antioxidačních účinků s dlouho trvajícím účinkem.

Tip: Vyzkoušejte si i vy nadzemní bazény, mají totiž nespočet výhod.

Tato technologie je jedna z nejpoužívanějších a na rozdíl od jiných technologií je i cenově velmi dostupná. Chlor se hodí jak pro využití v komerčních, tak v rodinných bazénech. Další pozitivem je snadné a kontrolovatelné dávkování. Pokud by vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovovala chlórová desinfekce do bazénu, je k dostání i bezchlórová technologie.

Na co bychom si měli dát při nákupu pozor?

Především je to výběr vhodného přípravku ve velmi nepřehledné nabídce. Alespoň tak to na mě občas působí, když se tak porozhlédnu kolem sebe. Proto já upřednostňuji při nákupu kvalitního prodejce. A kdo jím může být jiný, než jeden z největších prodejců bazénů a příslušenství u nás. Pokud jste hádali firmu Mountfield, tak jste to trefili naprosto správně. Bazénová chemie nabízená v Mountfieldu je kvalitní a pokud si nevíte rady jakou použít, ochotně vám tam poradí.

Bazénová chemie se dá nakoupit i v Mountfieldu

Další nespornou výhodou nákupu v Mountfieldu je i to, že nemusíte chodit přímo na prodejnu a zboží si můžete objednat pohodlně z domova přes jejich eshop, kde máte možnost si ho nechat buď zaslat přímo na adresu a nebo si ho předobjednat. Případně i zaplatit a potom pouze vyzvednout na prodejně, což je též úspora času. Mrkněte se na stránky www.mountfield.cz, vyzkoušejte a uvidíte sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup