Zimní období se neúprosně blíží. To znamená postupné snižování teplot, přicházející mrazy, sníh a celkový útlum přírody. Někdo si zaleze za kamna, zatímco jiný si umí užít i v takových podmínkách. Máte rádi poznávání a výlety? Pak se vydejte na Moravu. Kam?

Kraj vína a zámků

Zimní pobyt v Jihomoravském kraji je jasnou volbou pro všechny jedince, kteří se nenechají odradit mrazy. Tento kraj totiž nabízí řadu nádherných míst, jež můžete poznat i v případě, kdy budou pod sněhovou přikrývkou. Co vše vám takový zimní pobyt nabídne?

Nejdříve budete muset vyřešit samotné ubytování v Jihomoravském kraji. Dobrou volbou jsou třeba příjemné penziony v Břeclavi, odkud budete mít kousek do celého okolí. Stejně tak si v tomto městě bez problémů nakoupíte, zajdete na kávu, večeři a podobně.

Autem/autobusem se za několik málo minut dostanete k dominantě celého kraje – zámku Lednice. Ten vás ohromí svou originální architekturou, rozměry a překrásnými interiéry. Není divu, že je zapsaný na seznamu UNESCO.

Dovolená plná zážitků

Dovolená v Břeclavi kraji se neobejde ani bez návštěvy valtického zámkuTen sice žije ve stínu Lednice, ale i přesto vám zajistí užité odpoledne. Z Břeclavi se k němu také dostanete během několika málo minut.

Vyjmenovat všechna krásná místa v daném regionu by vydalo na samotnou knihu (několik jich dokonce existuje). Raději si tedy otevřete internetový vyhledávač a mrkněte se na nejrůznější tipy sami.

Rovnou si najděte ubytování na Hotel.cz. Tento portál vám na základě několika málo kliknutí myši ukáže všechny dostupné hotely v celém kraji. Zároveň si budete moci přečíst o jejich službách (počet postelí, mazlíčci, wi-fi, bazén, sauna a podobně). Zaujal vás některý z nich? Během deseti minut budete mít vyřízenou rezervaci se vším všudy.