Nemůžete se dočkat, až se zase otevřou fitness centra a vy si budete moct jít zacvičit? Přibrali jste v období covidu a jste připraveni s tím něco dělat ihned, jakmile to bude možné? Pak si dobře zapamatujte název Fit Park, přesně tak se totiž jmenuje největší fitness centrum v ČR. Nachází se v Ostravě.

Toto fitness centrum Ostrava vám dává nekonečné možnosti pohybu. Cvičební plocha dosahuje 2 200 m2, najdete zde přes 160 posilovacích strojů známých značek. Nemusíte se však potit na děsivě vypadajícím stroji, na své si tu přijdou i ti, kdo preferují kardio.

Prostředí, kde se nikdy nečeká, se vám zalíbí

Fitness Ostrava Vítkovice nabídne 20 běhacích pásů, 40 kardio strojů, běžecká dráha, 6 veslovacích trenažérů, 4 tuny železa. Nikdy tedy nebudete čekat, až se stroj uvolní. Funkční zóna pro crossfit a vzpírání je vybavena 7 šplhacími lany, 30 olympijskými osami, desitkami tun závaží, 5 páry gymnastických kruhů, desítkami metrů hrazd.

A dál? Hráči badmintonu mají k dispozici 4 badmintonové kurty. Svůj pokrok si můžete nechat změřit na diagnostickém přístroji InBody 370, po cvičení si lze posedět v příjemné kavárně, v infrasauně či soláriu, které jsou součástí čistých šaten.

Čeká vás milý tým trenérů a instruktorů

Někdo cvičí raději sám, jiný pod dohledem. Fitness Ostrava zaměstnává zhruba 40 lidí, mezi nimi i fitness instruktory a trenéry, již jsou připraveni vám pomoci se správnou technikou. Zároveň je možné zapsat se na nějakou ze skupinových lekcí zaměřených na posilování nebo kardio.

Máte chuť vyzkoušet crossfit, kruhový trénink, fitbox, jógu, power spinning nebo snad HEAT Ostrava? Přímo online si vyhlédněte, jaká hodina vám pasuje do vašeho rozvrhu, a přijďte. Cvičení ve skupině je více motivující, a třeba na skupinové lekci poznáte nové kamarády, nebo dokonce svou spřízněnou duši. Do Fit Parku budete chodit rádi.