Pravidelné mytí rukou se stalo nezbytným rituálem, který nám pomáhá udržet naše ruce čisté a zdravé. Avšak abychom dosáhli optimální hygieny, je nutné zvolit správné tekuté mýdlo. A právě zde přichází do hry Lavon tekuté mýdlo, které se postará nejen o dokonalou čistotu rukou, ale také zajistí dezinfekci rukou. Lavon tekuté mýdlo tudíž představuje důležitou úlohu v péči o vaše ruce. A proč zvolit práce toto mýdlo?

Kvalitní zajištění hygieny rukou

Mytí rukou je základním hygienickým návykem a tekuté mýdlo Lavon je ideální volbou pro každodenní použití. Lavon tekuté mýdlo je totiž kvalitní produkt s neutrálním pH a obsahem glycerinu, což znamená, že nejenom dokonale vyčistí vaše ruce, ale také je zanechá hebké. Díky tvorbě bohaté pěny navíc dokáže spolehlivě odstranit veškerou špínu a nečistoty, které se na rukou nahromadí. Díky svému složení mimo jiné nedráždí vaši pokožku.

Spolehlivá ochrana před viry a bakteriemi

V dnešní době je dezinfekce rukou bezpochyby velice důležitá. Lavon tekuté mýdlo vám tak nabízí spolehlivou ochranu před viry a bakteriemi, jelikož dokáže zničit až 99,9 % všech škodlivých virů, bakterií a dalších patogenů, které si můžete přinést s sebou domů z práce nebo z návštěvy veřejných míst. Jeho vysoká účinnost v boji proti škodlivým mikroorganismům, tak zajistí, že vaše ruce budou čisté a chráněné.

Široký výběr mýdel

V e-shopu společnosti Lavon či v mnoha drogeriích najdete širokou škálu tekutých mýdel Lavon. Vybrat si můžete například vůni magnolie, sněženky, pomněnky, divoké orchideje apod. K dostání jsou navíc v pohodlných dávkovačích, jež usnadňují jejich používání. Nakonec si je můžete pořídit za bezkonkurenční ceny. V případě, že chcete ušetřit ještě více, pak neváhejte sáhnout po velkých baleních, které se cenově vyplatí. Velká balení například ocení školy, restaurace, domácnosti atd.