Pokud hledáte kvalitní pneuservis, pak máme pro vás tip na kvalitní pneuservis v Praze 8. Společnost Pneuservis Praha 8 totiž nabízí svým zákazníkům prvotřídní služby při montážích pneumatik a opravách disků. Při práci využívá nejmodernější techniku a jejich zaměstnanci jsou zkušenými odborníky. Pneuservis navíc poskytuje služby pro širokou škálu vozidel, včetně osobních automobilů či nákladních vozidel do 3,5 tuny. A v jakých případech se můžete na Pneuservis Mráček obrátit?

Profesionální montáže pneumatik na počkání

Díky nejmodernějším technologiím a zařízením značky HOFMANN je Pneuservis Praha schopen provádět montáže pneumatik o velikosti od 10″ do 26″. V tomto servisu mají k dispozici i demontážní stroj pneumatik, což zajišťuje výměnu pneumatik bez poškození disků. Poradí si i s přesným vyvážením ALU disků na diagnostické laserové vyvažovačce HOFMANN GEODYNA OPTIMA, díky které zůstanou vaše kola v dokonalém stavu.

Opravy ALU disků a vulkanizace pneumatik

Dále tým odborníků provádí opravy poškozených ALU disků s precizností a péčí jako při jejich výrobě. Oprava ALU kol tak bude zde v těch nejlepších rukách. Pneuservis Praha 8 nabízí služby jako rovnání, svařování, leštění, lakování a čištění ALU disků. Mimo jiné se specializuje i na vulkanizaci pneumatik, což může být úspornou alternativou k nákupu nových pneumatik. Pneuservis Praha využívá při své práci nejmodernější technologie a je držitelem certifikátu pro opravy pneumatik nejmodernějšími technologiemi.

Demontážní robot pro extrémní montáže a demontáže

Jelikož Pneuservis Praha věří v neustálý rozvoj, tak investuje do nejnovějšího vybavení pro maximální spokojenost svých zákazníků. Díky tomu vám může nabídnout novinku v podobě demontážního robota, který zvládne veškeré extrémní montáže a demontáže pneumatik a kol. Ať už se jedná o kola s leštěnými límci opačné montáže, závodní kola nebo run flat pneumatiky. Toto zařízení zvládne bezpochyby i ty nejtěžší úkoly.

Pokud se chcete spolehnout na Pneuservis v rámci montáže, opravy a údržby vašich pneumatik a kol, pak je pro vás Pneuservis Praha 8 ideální volbou. Spokojenost zákazníků je totiž jejich prioritou.