barové židle
barové židle

V gastronomickém světě je konkurence poměrně vysoká. Pokud plánujete i tak otevřít vlastní kavárnu, restauraci či obdobné gastronomické zařízení, neobejdete se bez nevšedního vybavení. Odlišíte se tím od ostatních podniků ve vašem městě. V následujících řádcích vám prozradíme, na jaký nábytek byste neměli zapomenout a od koho byste si ho měli objednat, abyste nebyli nakonec zklamaní.

Samozřejmě jednou z možností je pořídit restaurační nábytek z druhé ruky, ovšem tím rozhodně potenciální zákazníky nezaujmete. Velice důležité je, aby interiér kavárny lahodil oku, protože v opačném případě by se o vaší kavárně mluvilo nelichotivě.

Barové židle vtisknou kavárně punc ojedinělosti

V první řadě je nenahraditelnou součástí každé kavárny posezení, tedy stoly a židle. Jestliže však máte i bar, byla by škoda ho nevyužít. Pořiďte k němu barové židle, které dokonale ladí se stylem ostatního nábytku. V případě, že zákazník nemá zájem o kávu či zákusek, sedne si na barovou židli, objedná si panáka dobré whisky a povykládá si s personálem. Barové židle mají vskutku ojedinělé kouzlo.

Co by vám dále nemělo chybět v kavárně?

Jestliže nechcete mít jen obyčejný nábytek do restaurace, nemusíte. V kavárně se chtějí návštěvníci cítit příjemně, tudíž namísto klasických židlí můžete zvolit křesílka, v nichž se sedí mnohem lépe. Představte si, že přijdete do kavárny, pohodlně se usadíte a vypijete si šálek dobré kávy. Přesně po tom touží i ostatní zákazníci, tak jim to dopřejte.

Hledáte někoho, kdo nabízí atraktivní gastro nábytek? Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia e-shopu DUBLINO.cz. V nabídce jsou různé druhy nábytku od restauračních židlí přes stoly až po barové židle. Spokojení budete po všech stránkách.