S přehledně uspořádaným skladem je možné výrazně urychlit logistiku a efektivně nakládat se zásobami. Samozřejmostí by kromě dobrého systému a řádného značení mělo být i pořádné vybavení splňující všechny potřebné normy a nároky na pohodlnou a bezpečnou obsluhu. V článku najdete tři praktické tipy pro zařízení.

Řešení pro těžké náklady

V případě skladu s menšími a lehčími předměty není výběr vybavení nijak složitý. Postačí euro přepravky a dostatečně silné regály. Horší je to u těžších věcí, které vyžadují opravdu pevný regál či box a bytelnou paletu pro bezpečné a pohodlné převážení. Při práci s těžkými předměty je vždy nutné dodržovat maximální nosnost daných komponentů, jinak hrozí velké bezpečnostní riziko. Pamatujte na to s dostatečným předstihem už při nákupu regálů, palet, boxů a potřebné techniky.

Praktické plastové palety

Variantou i pro těžší předměty jsou plastové palety. Jejich výhodou je velká odolnost a dostupnost v základních rozměrech, které jsou kompatibilní s nejčastěji využívanými skladovými a přepravními systémy. K dispozici jsou varianty pro lehké předměty i typy pro použití na těžké náklady splňující všechny potřebné normy. Výhodou je fakt, že samotné nenaložené palety mají minimální rozměry a jsou snadno skladné. Vyrábí se z plně recyklovatelných materiálů, takže jsou šetrné k životnímu prostředí.

Vsaďte na skladové vybavení od kvalitních dodavatelů

Aby všechno dobře fungovalo, je dobré vybrat si kvalitního dodavatele skladových potřeb. Nákupem od jednoho výrobce navíc získáte plně kompatibilní vybavení, které je snadné kombinovat a vzájemně se doplňuje. Při nákupu většího množství kusů je možná i množstevní sleva, takže je vhodné přeptat se dopředu na nabídku pro váš konkrétní případ. Nabízené varianty najdete na webových stránkách www.schoellerallibert.com/cz a jistě je z čeho vybírat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup