Mnoho podnikatelů potřebuje ke své činnosti pravidelný přísun nejrůznějších kovových součástek. Trh s těmito produkty je naprosto ohromný, což platí i pro jednotlivé technologie. Ať už vás čeká libovolný projekt, rozhodně nesvěřte jeho úspěch jen tak někomu. Na koho se můžete spolehnout?

Tisíce zámečnických firem

Naše malá země je ve světě známá právě díky svým schopnostem v oblasti kovovýroby. Každým dnem putují produkty od stovek a stovek firem do všech koutů světa. Ohromná poptávka však přichází i od nejrůznějších tuzemských podnikatelů. Typicky se jedná o stavitele, bezpečnostní firmy, výrobce automobilů a tak dále.

Mezi nejvyhledávanější služby patří CNC laser, s jehož pomocí lze nařezat velké množství velmi přesných kusů za relativně krátkou dobu. Výhodou daného řešení jsou kvalitní hrany, které není nutné dále složitě upravovat.

Majitele firem často zajímá i svařování MIG/MAG. Spojování kovových materiálů je jednou z nejdůležitějších součástí všech zámečnických podniků. Jasným benefitem je fakt, že sváry mají nosnost několika tun.

Co potřebujete vy?

Ať už hledáte svařování metodou MIG, zajímají vás pálené plechy, potřebujete kvalitní klempířské prvky, nebo chcete spíše dopřát svým produktům moderní povrchovou úpravu, spolehněte se na známé profesionály ze společnosti Fletonex. Ti poskytují komplexní strojírenskou péči se vším všudy.

Nejdříve se však podívejte na webové stránky dané společnosti, prohlédněte si výčet nabízených technologií a poté si domluvte konzultaci přes telefon. Ihned se dozvíte, jaké možnosti se před vámi otevírají a kolik peněz vás vlastně budou stát. Nezáleží na tom, v jaké části země se pohybujete, protože Fletonex poskytuje vlastní autodopravu. Problémem nejsou díly dlouhé klidně až šest metrů.