Stavební jeřáb má mnoho podob. Není to jen velký autojeřáb. I díky firmě Uplifter jsou u nás dostupné různé minijeřáby a další speciální manipulační technika.

Mini stavební jeřáby fungují zcela bez emisí

Uplifter nabízí minijeřáby značky Maeda Mini Cranes. Tento stavební jeřáb má úctyhodnou délku háku, až 25,5 metrů, a nosnost 8 tun. Jde o velice univerzální manipulační zařízení, jež lze využívat ve vnějších i vnitřních prostorách. Flexibilní hydraulické podpěry umožňují precizní práci i v malých prostorách. Jeřáb lze snadno obsluhovat, manipulace je velice intuitivní a samozřejmě bezpečná. Funguje jak na dieselový, tak na elektrický pohon. Mezi pohony je možné velice rychle přepínat a jeřáby mohou fungovat zcela bez emisí.

Když potřebujete zvednout až 90 tun

Mobilní stroje Pick&Carry kombinují vlastnosti vysokozdvižných jeřábů a klasických velkých zařízení s podpěrami. Mají nosnost až 90 tun a umožňují pohyb bez opor. Nabízí minimální poloměr otáčení, jsou tiché a fungují na bateriový pohon.

Univerzální přívěsné jeřáby

Přívěsné jeřáby jsou dalšími zařízeními v sortimentu Uplifter. Jde o univerzální jeřáby se všestranným využitím nejen na stavbách. Zvyšují bezpečnost práce, optimalizují pracovní procesy a šetří lidskou práci.

Jeřáby k prodeji i k pronajmutí

Sortiment jeřábu Uplifter, jejž najdete na https://uplifter.cz/jeraby/, si lze nejen zakoupit, ale rovněž pronajmout. Firma prodává jeřáby a další transportní a manipulační techniku jak novou, tak bazarovou. Nevíte, co přesně pro svoji situaci potřebujete? V Uplifter mají proškolený personál, který vám pomůže vybrat to správné řešení právě pro vaši situaci.

O firmě Uplifter

Společnost Uplifter se již 18 let specializuje na prodej a pronájem přívěsných jeřábů, glasslifterů a manipulátorů, mobilních jeřábů, minijeřábů, vakuových přístrojů, vč. těch pro panely a kámen, ručních přísavek a různých transportních pomůcek. Firma působí v České republice, v Německu, na Slovensku a v Polsku.