Přemýšlíte jak dát najevo svým obchodním partnerům či věrným zákazníkům, že si vážíte vašich vzájemných vztahů? Není nic jednoduššího, než jim darovat drobnou reklamní pozornost, která by jim vaši firmu připomínala při každém použití. Jedním z nejlepších tipů na podobný dárek je reklamní USB flash disk. Jeho výhody oproti jiným typům dárku jsou jasné. Je malý, ale přitom vysoce praktický. Lidé používají flash disky prakticky neustále, takže vaše logo uvidí velké množství potenciálních klientů.

Reklamní USB flash disk může být velice originální

Přestože je reklamní USB flash disk jako dárek velice oblíbený, může být také naprosto originální. Pokud navštívíte stránky firmy bluearrow.cz můžete si zde vybrat z rozsáhlého katalogu všech možných typů flash disků, který obsahuje více než 1500 položek. Najdete zde prakticky veškeré typy a tvary flash disků, které se někde v světě vyrábí. Každý z nich je možno ozdobit vaším logem nebo názvem firmy a vytvořit tak originální dárek pro vaše obchodní partnery. Pokud byste si ani z tak rozsáhlého katalogu nevybrali vhodný tvar, nevadí. V bluearrow.cz vám z kvalitního silikonu vyrobí na zakázku jakýkoli tvar, jaký si dokážete představit. Můžete tak získat reklamní USB flash disk zcela unikátní, jaký nikdo jiný nemá.

Reklamní flash disky jsou levné

Za reklamní USB flash disky nemusíte utrácet horentní sumy. Díky technologickému pokroku se jejich kapacita neustále zvětšuje, ale cena naopak klesá. Proto není problém pořídit si USB flash disk s cenou do 500 Kč bez DPH, což je důležitá podmínka pro to, aby se z obyčejného flash disku stal flash disk reklamní, který vám dá možnost odepsat si jej z daní jakožto daňově uznatelný reklamní předmět. I to je důvod, proč je reklamní USB flash disk jednou z nákladově nejefektivnějších metod propagace firmy.