Není to ještě tak dlouho, kdy si snad ani nikdo neuměl představit, co vše se může stát a kam až se může vyšplhat inflace. Pandemie koronaviru řádně zamíchala kartami a světovým pořádkem. Nebyla to ale v konečné fázi ona, kdo jasně předložil karty na stůl a ukázal ty, které jsme opravdu vidět nechtěli. Byl to začátek války na Ukrajině, který začal silně hýbat ekonomikou a poslední více než půlrok se zdá jako zlý sen. Vše se zdražuje, potýkáme se s nedostatkovými komoditami, inflace dosahuje neuvěřitelného čísla. I ti, pro které byl dříve investiční svět cizím prostředím, dnes hledají cesty, kam své naspořené peníze investovat, aby o ně zcela nepřišly. I v této složité době se dají najít řešení, která sice nepokryjí inflaci, ale zároveň nedovolí vašim úsporám zcela ztratit na hodnotě. Tím řešením jsou korporátní dluhopisy.

Firemní dluhopisy nabízí vysoké úročení

Cenné papíry neboli dluhopisy známe především jako státní, které jsou však úročeny poměrně nízkou sazbou a navíc je investice do nich dlouhodobého charakteru. Mnohem výhodnější řešení proto představují firemní neboli korporátní dluhopisy, které nabízejí značně vyšší zúročení. Vyzkoušet můžete například investici s Uniprospe.eu, která zúročí vaše vložené prostředky téměř o 10 %.

Investice s Uniprospe.eu výhodně a rychle

Jestliže jste o společnosti Uniprospe.eu ještě neslyšeli, pak pravděpodobně netušíte, že se jedná o velmi stabilní, pokrokovou a do budoucna orientovanou firmu, která se zaměřila na ekologickou likvidaci ojetých pneumatik pomocí pyrolýzy, ze kterých při tomto procesu získává druhotné suroviny v podobě plynu, oleje a uhlíku. Pyrolýza však vyžaduje složité technologie, které jsou náročné nejen z hlediska procesů, ale i finančně, a proto se Uniprospe.eu rozhodlo investovat je ze zapůjčených peněz od investorů. Investice s Uniprospe.eu do dluhopisů společnosti přináší investorům především tu výhodu, že neváže investované peníze dlouhou dobu a zároveň poskytuje pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 Kč se splatností investované částky k 31. 12. 2022, takže už na konci letošního roku můžete získat své zúročené peníze zpět a investovat je dále.

Investice do korporátních dluhopisů, ať už u Uniprospe.eu, nebo jiné společnosti, se jeví jako jedno z posledních nejbezpečnějších a zároveň výnosných řešení ve světě investic, kdy můžete své peníze zhodnotit rychle a s minimem rizik. Nebojte se proto udělat krok správným směrem při záchraně vašich úspor a investujte.