Léto už je opět tady, čas letí jako závodní pelikán a my si nejsme úplně jisti, jestli se nám to líbí nebo ne. Samozřejmě, na odpočinek v průběhu letních prázdnin se zmrzlinou v ruce se už všichni moc těšíme.

Ale… na chodbách naší školy začíná být jaksi ticho. Letošní studenti navštěvující pomaturitní studium angličtiny a němčiny mají zítra poslední školní den a možná právě proto, že s nimi byl celý letošní rok tak nějak celý usměvavý, je nám to trošku líto.

Nicméně, musíme být stateční, popřát našim (téměř) bývalým studentům štěstí a jít dál. A hlavně, dát si výzvu, že do naší party i na další rok seženeme celou bandu stejně usměvavých pelikánů. Tak co, jdeš do toho s námi?

Než do toho vlítneš, jistě Tě zajímá, co to vlastně pomaturitní studium znamená. S relativně jasným označením tohoto studijního programu je spjato mnoho otazníků. Tedy – jedná se o intenzivní studium jazyků, které má hodinovou dotaci 20 h týdně, tedy 4 vyučovací hodiny denně. Jak se může ze samotného názvu zdát, studium by mělo být určeno pouze pro čerstvé absolventy středních škol s maturitním diplomem v ruce.

A přestože se jedná o primární cílovou skupinu pomaturitního studia, jelikož jsou to právě čerství maturanti, kterým po dobu studia zůstává status studenta, není to ani zdaleka podmínkou! Ke studiu se můžeš připojit, ať už je Ti 18 nebo 65, ať už Tě otitulovali maturitním vysvědčením nebo ne, ať už si myslíš, že Ti jazyky jdou nebo ne, ať už jsi absolvoval firemní vzdělávání nebo jsi v jazyce úplný nováček. S PELICANEM se totiž jazyk naučí všichni!

Tak, to jsme si to shrnuli tak nějak hezky, lidsky, obecně. Tím nejdůležitějším krokem je ale výběr jazykovky. Ptáš se, proč zavítat právě do brněnského centra?

Svět výhod PELICAN

Status studenta a ISIC karta

Jak už bylo řečeno, v naší jazykovce budeš moct i nadále využívat všech výhod studentského života. Právě ty Ti zajistí ISIC karta, která Ti stovky jedinečných výhod zajistí. A kterou Ti PELICAN ke studiu zajistí úplně zdarma!

Kurz druhého jazyka zdarma pro Tebe i babičku!

Že PELICAN podporuje jazykové vzdělávání svých studentů, jak to jen jde, už je dobře známo široko daleko. Není tedy novinkou, že ke studiu od nás každý přihlášený student získává, mimo hlavní jazyk zvolený v pomaturitním kurzu, roční kurz druhého jazyka zdarma.

Letošní studenti mohli volit mezi kurzy němčiny, angličtiny, španělštiny, francouzštiny a ruštiny. A že toho hojně využívali, rozhodl se PELICAN přilétnout s další novinkou.

Od nového školního roku tak od nás nezíská roční kurz v hodnotě 8 400 Kč pouze přihlášený student, ale může si s tebou jako studijního parťáka přivést taky kamaráda či příbuzného, který kurz bude mít taktéž zdarma. Zkrátka – ve dvou se to lépe táhne, to ví každý správný pelikán!

Garance úspěšného složení zkoušky

99 %, to je číslo letošní úspěšnosti našich studentů u jazykových zkoušek. PELICAN Ti zaručí pečlivou přípravu, a na Tobě pak už jen bude rozhodnout se, jestli zvolíš státní jazykovou zkoušku nebo jednu z Cambridgeských zkoušek FCE či CAE.

PELICAN je jistota

Mezi méně zábavnou, ovšem podstatnou část, patří taky Tvoje nerozhodnost či nevědomost. Nevíš ještě, jak dopadnou přijímačky na výšku v září, ale rád bys měl nějakou jistotu? Budí Tě v noci noční můry o tom, co bude v září, když Tě na výšku nepřijmou? Jazyková škola Brno PELICAN je jistota! Podej si přihlášku do našeho studia a v případě, že budeš na vysokou školu v září přijat, vrátíme Ti uhrazenou částku v plné výši. PELICAN taky umožňuje platit pomaturitní studium na splátky!

PELICAN v centru aneb až Ti bude malé tričko

PELICAN je parťák řady cool podniků přímo v centru Brna. Nejen v naší kuchyňce si tak můžeš dát zdarma čaj či kávu. Pro každého studenta máme navíc připravené věrnostní kartičky do Papaya Fresh Baru, kde si můžeš dát před kurzem čerstvou kávu, do Galeryje9, kde si můžeš dát po škole vychlazený drink, nebo do Funky Donuts, protože kdo by nechtěl zdarma ochutnat ty nejlepší donuty na světě!

No, a až Ti bude díky těmto výhodám malé tričko, můžeš využít taky našeho parťáctví s Wolfgangem a jít si tam se slevou koupit nové.

Tak si myslíme, že jsme Ti váhání dnešním článek dost ulehčili. Nemáš zač! Nahoď úsměv a těšíme se na Tebe!

Tvoje párty parta PELICAN