Práce v našem hlavním městě láká, a to nejen v ohledu budování kariéry, ale i velmi slušného měsíčnímu příjmu. Těch výhod je samozřejmě i více, nejen skvělé zázemí pro malé děti, ale i takzvaná občanská vybavenost. Tedy, v Praze najdete vše, od obchodů po kina, od restaurací po bary, od velkých zelených parků po místa opředená legendami, kudy proudila i světová historie. Takže se nabízí svého druhu řečnická otázka – proč se tu vlastně neusadit?

Na Praze 3 najdete spoustu zelených lokalit, na Vackově je jedna z nich

Horní Žižkov nabízí řadu zajímavých míst. A v budoucnu tu přibydou další, byty na prodej v Praze 3 se připravují v Malešické ulici.  Není to jen o nádherné přírodě všude kolem, kde to má každý obyvatel a návštěvník doslova jen pár kroků k Vltavě. Dopravní dostupnost do centra je také vynikající, Prahu 3 protínají zastávky metra Flora, Jiřího z Poděbrad a Želivského. Na Olšanských hřbitovech na vás dýchne historie. A taková kombinace se určitě jen těžko odmítá, že?

Poklidná část Žižkova, kde brzy vyroste i velké obchodní centrum

Aby byla občanská vybavenost ještě lepší, na projekt Na Vackově brzy naváže obchodní centrum, které uspokojí poptávku místních obyvatel po řadě prodejen všeho druhu. Život na Praze 3 pak bude ještě lepší – byť i dnešní standardy dalece převyšují úroveň dalších českých měst. I to přeci o něčem svědčí…

Pokud si nevíte rady s financováním, je tu velmi snadná pomoc

Financování bydlení v Praze může být atraktivní a dosažitelné pro širokou škálu zájemců, a to i navzdory současným změnám na hypotečním trhu. Pokud budou administrativní náklady na nule, už jen to znamená značnou úsporu pro rodinný rozpočet, totéž platí o rychlosti vyřízení celé transakce. A na stáří už můžete bydlet kompletně ve svém!