Padl na vás úděl dekoratérky, a vy nevíte, kde se odpíchnout? Je jedno, zda zařizujete vlastní svatbu, oslavu narozenin či firemní večírek, všechny tyto akce mají jedno společné – nesmí na nich chybět svítící písmena. Jedná se o naprosto originální prvek, který ozvláštní každou oslavu!

Kam se svítící písmena hodí?

Jak již bylo zmíněno, je absolutně jedno, jaká oslava vás čeká, svítící písmena můžete použít na veselici jak v interiéru, tak v exteriéru, což je jejich nesporná výhoda. A ne, nebojte, rozhodně je nepřehlédnete, jelikož každé jedno písmeno měří přes 100 centimetrů, takže pokud přemýšlíte, kde se budete fotit, tahle dekorace je na fotky jako dělaná.

A je jen na vás, jaký nápis si vytvoříte.

  • Na svatbu: LOVE, vaše iniciály
  • Na firemní večírek: PARTY

… a prostě všechno možné, co vás napadne. V tomto případě se opravdu fantazii meze nekladou a je jen na vás, jaký název vám bude svítit v průběhu celé oslavy.

Jak na půjčení?

Tak tahle část je ještě jednodušší než vymýšlení samotného textu. Písmena si jednoduše vyzvednete, budou zabalena v ochranných boxech, takže určitě doporučujeme trochu prostornější auto, pokud objednáváte více písmen.

  1. Objednávku jednoduše provedete online pomocí objednávkového formuláře.
  2. Po ověření dostupnosti vámi vybraných písmen budete kontaktován s verdiktem, zda se můžete na písmena těšit.
  3. Po zaplacení půjčovného a zálohy už nic nebrání v jejich odeslání. A nemusíte se bát, že byste nestíhali vaši originální dekoraci instalovat. Za jednu cenu se písmenka půjčují až na 5 dní! Takže na víkendovou akci vám budou doručeny již ve středu či ve čtvrtek, záleží na dnu vaší objednávky.
  4. Následně vrátíte v pondělí po skončení akce.

Barevné sladění

Pokud tedy sháníte místa na svatbu v Praze, je zapůjčení světýlek naprosto jedinečnou a originální záležitostí. Nemusíte se bát, že byste se netrefili do stylu vaší akce. Na klasickou svatbu jsou připraveny písmenka v bílé barvě, naopak například na rustikální oslavu můžete využít písmenka v dřevěném dekoru. Pokud je ozvláštníte dekoracemi z lučního kvítí, máte levnou, a zároveň stylovou dekoraci raz dva.

Navíc je to skvělá volba osvětlení na noční hodiny, kdy můžete v klidu zhasnout velká světla a užívat si pozdního veselí.

TIP: Inspirace na svatbu od Anthony’s London   

Intenzita svícení

Aby bylo dosaženo opravdu intenzivního osvětlení, každé písmenko se zapojuje do obvodu zvlášť, tudíž je nezbytností prodlužovací kabel s více zásuvkami. Pokud nemáte, nevadí, bude vám také zapůjčen. Samozřejmostí je také vybavení náhradními žárovkami v případě, že by nějaká praskla.

Nemusíte se tedy bát, že by cokoliv, s čím si nebudete umět poradit, narušilo vaši oslavu!