Zastavte se, odpočiňte si a načerpejte sílu. Budete ji potřebovat!

Epidemie nás zasáhla na mnoha úrovních, velmi si uvědomujeme význam zdraví, jak tělesného tak duševního. Je spousta způsobu jak na posílení imunity, a zlepšení duševní kondice. Ideálně i na nějakém wellness pobytu.

Wellness na zámku? Správná volba

Co třeba takový wellnessový pobyt na zámku? Právě takový si pro vás připravili v Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE. Usazeném v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a ležícím uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny. Plné hlubokých lesů, přilehlých obor, rozlehlých údolí a dech beroucích přírodních scenérií.

Opravdu luxusní zámecký hotel

Tento pětihvězdičkový luxusní lázeňský boutique hotel, k němuž patří i unikátní anglický park z 18. století, si vás po všech stránkách získá. Čeká vás tu naprosto unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách, na němž můžete prožít nezapomenutelný zámecký wellness. Plný luxusního hýčkání a rozmazlování. Které si určitě zasloužíte.

Vynikající strategická poloha

Do Chateau Herálec se snadno dostanete – má totiž přímý přístup z dálnice D1. Boutique Hotel je však také v rozumné vzdálenosti hned od tří mezinárodních letišť – brněnského, pražského i vídeňského. A dokonce u něj přistanete i helikoptérou. Jen si to představte – s ženou či mužem svých snů přistanete u zámku, v němž prožijete nezapomenutelný víkend, helikoptérou. Zamlouvá se vám tento scénář? Nám tedy hodně. Posuďte sami.

Zenová oáza

Provozovatelé o svém Chateau hovoří jako o zenové oáze. A nejsou zas tak moc daleko od pravdy. Luxusní pokoje Chateau Herálec nabízejí absolutní soukromí a ničím nerušený klid. Hotový balzám na nervy nejenom pro vytížené manažery a podnikatele, ale třeba i ženy unavené předvánočním shonem. Nebo ty, kteří zkrátka chtějí posílit sovu imunitu, odpočinout si a na pár vzácných dní zapomenout na problémy všedního dne. Ty tu mizí opravdu rychle.

Nepoznané gurmánské zážitky

Máte rádi dobré víno? V tom případě jste na správné adrese. Specialitou zámku je totiž unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách. V kombinaci s delikátní zámeckou gastronomií z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel vás tak čekají možná doposud nepoznané gurmánské zážitky

Spa by L’OCCITANE

Ještě u většího vytržení budete, poznáte-li jedinečné Spa by L’OCCITANE, kde zase zažijete naprosto výjimečný relax. Plně srovnatelný s tím, který byste zažili v originálních Spa L’Occitane v domovském pětihvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence. Své tělo i duši zde necháte hýčkat jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.

Saunový svět, bazén pod klenbami a vířivka ve věži

Co vše vás tu čeká? Je toho opravdu hodně. V první řadě to je jedinečný intimní saunový svět nacházející se v přístavbě z 19. století. K dispozici vám bude parní lázeň, infrasauna, prostorná finská sauna a také menší bylinná, ve které je možné použít přírodní esence s bylinnými oleji. Zážitkem ovšem zajisté bude i plavání v unikátním bazénu vybudovaném pod historickými klenbami. Nebo dáte přednost vířivce v kamenné věži? S černě perleťovým povrchem perfektně ladícím se starou pískovou dlažbou. Vířivku si navíc budete moci zarezervovat jen pro sebe.

Zámecké silencárium a herbárium

Toužíte po absolutním tichu? V tom případě si nenechte ujít návštěvu zámeckého silencária. Tento název už z podstaty napovídá, že zde je ticho na prvním místě. Ticho, které ruší snad jen ptáci z přilehlého anglického parku. Minout byste ale neměli ani tamní herbárium, v němž lékárníci svého času sušili čerstvé bylinky. A dnes se v něm v podstatě děje totéž, a vy kouzla natrhaných bylin můžete pocítit na vlastní kůži. Stejně jako spoustu dalších lákavých procedur a masáží – od klasických přes lymfodrenážní až po masáž teplými lávovými kameny. Velké oblibě se těší i párové masáže a naprosto unikátní pasivní terapie založena na principech suché termoterapie a pulzní magnetoterapie.

Zkrátka vás čeká luxus a rozmazlování, o které se vám snad ani nesnilo.