Odpočinek, který je opravdu zasloužený. Vydejte se do ciziny, k moři nebo do hor, za poznáváním i lenošením. Na dovolenou se dá vyrazit bez ohledu na to, jaký měsíc je zrovna v kalendáři, vždyť i během zimy si můžeme zpříjemnit život v plážových resortech u Středozemního moře. Pokud se ale vydáme na podobný výlet, jsou tu jisté administrativní záležitosti, které je nutné vyřídit. Kromě základních formalit je to například otázka parkování. Dojedete na místo autem? A kde ho necháte? Naštěstí je o podobnou věc postaráno, stačí vám jenom jednoduchá rezervace. 

Jen základní osobní data a rychlé odbavení

Nemusíte si dělat starosti, vše půjde opravdu hladce. Pokud plánujete v příštích dnech nebo týdnech parkovat na letišti, protože chystáte zahraniční dovolenou, stačí pouze jedno jediné. Vyplnit krátký rezervační formulář a je hotovo! Starosti nechejte doma, okamžitě budete vědět, kolik volných míst zbývá a jen zadáte příslušné termíny – odjezd, příjezd – kalkulace ceny bude záhy připravena a nepřekvapí vás žádné dodatečné výdaje. Předáte klíče a s kufry zamíříte přímo k letadlu. Jednoduché. Objednat se přitom můžete nonstop, online rezervace je připravena 24/7 a čeká jen na vaši volnou chvilku. 

O bezpečnost zaparkovaných vozidel je postaráno

Žádné obavy! Připraveno je několik stupňů zabezpečení, a to včetně bdělé fyzické ostrahy. Kamery se postarají o to, že vůz v kryté garáži nebo na venkovním parkovišti bude v naprostém bezpečí. Nenechávejte raději nic náhodě a neodstavujte svůj automobil na klasickém parkovišti. Krátký formulář je připravený, stačí ho jenom vyplnit. O počtu volných míst, které ještě zbývají, budete informováni okamžitě. Parkoviště je připraveno neustále, bez ohledu na to, jestli je víkend, svátek či jiný významný den.