Karlovy Vary představují jedno z nejvýznamnějších měst v České republice, o což se zasloužily především blahodárné účinky zdejších termálních a minerálních pramenů. Karlovy Vary jsou proslulé po celé Evropě, a tak ve městě narazíte i na spoustu zahraničních turistů, kteří se prochází přes Vřídelní kolonádu k pramenu Vřídlo.

Pokud je ve vašem hledáčku wellness Karlovy Vary, budete nadmíru spokojení. Samotným srdcem lázeňského města je pramen Vřídlo, který se využívá ve všech lázeňských zařízeních.

Velikonoce v Karlových Varech

Současná koronavirová situace sice nepřeje dovoleným a prodlouženým víkendům, ovšem předpokládá se, že Velikonoce budou mnohem lepší, možná se člověk dostane i někam na odpočinkový pobyt. Přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si, odbouráte stres a zapomenete na každodenní strasti.

Karlovy Vary nabízí celou řadu ubytovacích možností. Dopřejete svému duševnímu zdraví jen to nejlepší, prospěje vám víkend nabitý wellness procedurami. Wellness pobyt slibuje hydromasáž, trakční terapii, saunu a další.

Kde se ubytovat v Karlových Varech?

Velké oblíbenosti se těší Spa Resort Sanssouci ohodnocen čtyřmi hvězdičkami. Pomáhá lidem s respiračními onemocněními, a tak do zařízení míří i lidé s prodělaným COVID-19. Procedury pomáhají zlepšit únavu i kapacitu plic. Vyrazit můžete také do Sanatoria KRIVÁŇ nacházejícího se v údolí řeky Teplé.

Stejně tak wellness poskytuje i tříhvězdičkový Spa Hotel Millenium. Dýchne na vás královská atmosféra v luxusním hotelu. Prostory jsou vkusně vybavené a čeká na vás bohatý program – od masáží až po vířivku či plavání. Seznam procedur je opravdu dlouhý. Užijete si jarní dovolenou se vším všudy. Jmenovat bychom mohli další desítky hotelů a penzionů.

Budete relaxovat už při samotném výběru wellness pobytu na Spa.cz.