V posledních týdnech se dočkáváme postupného oteplování a pomalého probouzení přírody ze zimního spánku. Toto radostné období znamená začátek sezóny pro všechny cyklisty, turisty i další milovníky outdoorových aktivit. Chcete si dopřát pořádné probuzení?

Prodloužený víkend

Velikonoční pobyty rozhodně nemusí trvat dva týdny, stejně jako tomu bývá u klasické letní dovolené. V posledních letech stále větší množství rodin vsází spíše na prodloužený víkend, přičemž se není čemu divit. Za pouhých pár tisíc korun si totiž dopřejete ideální start jarní sezóny. Jaká lokace vás zaručeně potěší?

Za zmínku určitě stojí ubytování v Libereckém kraji. To je oblíbené díky své blízkosti k Lužickým i Jizerským horám. Pokud tedy milujete přírodu, vyhlídky, skály a turistické trasy, jste na správné adrese.

Užitý relax samozřejmě není jen o pobytu v lesích, protože nedílnou součástí jsou i různé městské aktivity. Dovolená v Libereckém kraji vám umožní navštívit regionální město, jež se chlubí vyhlášenou zoologickou zahradou, naučnými vědeckými centry, celou řadou dobrých restaurací a množstvím dalších zážitků pro malé i velké cestovatele.

Výhodné balíčky

Lákají-li vás Velikonoce v Libereckém kraji, nezapomeňte si na internetu vyhledat tipy na pěkné výlety. Přece jen budou ve vašem okolí desítky a desítky zajímavých příležitostí. Online prostor vám zajistí i samotnou rezervaci, která zabere pouhých několik minut.

Jestli toužíte po pohodovém prodlouženém víkendu, rezervujte si ubytování na Hotel.cz. Benefitem tohoto populárního portálu je pestrý seznam ověřených a cenově příjemných možností, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější jedinci. Nezáleží na tom, jestli vám stačí skromný pokoj, či preferujete luxusní wellness péči se vším všudy.