Účinky hydroterapie neboli terapie vodou jsou známy po staletí. Jsou-li spojeny s masáží, ještě se prohlubují. Dokonalé spojení intenzivních proudů a teplé vody je tak přínosné pro celé tělo i mysl. Využít všech těchto výhod lze ve vířivce – a vy si tu svou můžete pořídit klidně na zahradu či terasu. Stačí vybrat si celoročně použitelný model venkovní vířivky a své soukromé wellness máte na dosah 365 dnů v roce. Zavítejte do Spahouse.cz a vyberte si tu pravou.

Vířivky v Praze i dalších městech ve Spahouse.cz

Při výběru vířivky byste měli spoléhat především na kvalitu, jakož i odborné poradenství. Obojího se vám dostane v showroomech Spahouse.cz, společnosti, která je výhradním distributorem vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku. Ta provozuje své showroomy vířivek v Praze, Slavkově u Brna a Hradci Králové, kde jsou pro zákazníky modely IQue nejen vystaveny, ale dokonce mají možnost vířivku otestovat. Seznámíte se zde tak s technologicky nejvyspělejšími vířivkami, jež vynikají řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí. Zjistíte také, jaké výhody nabízí trojitá termální izolace – obecně můžeme předeslat, že efektivně reflektuje teplo, a zabraňuje tak vzniku tepelných mostů, což prodlužuje životnost elektrických součástí i výrazně snižuje náklady na provoz, a to až o 30 % ročně.

Proč zvolit právě IQue

Aby vířivka dosahovala těch nejlepších výsledků při působení na svaly a klouby, je třeba správné rozmístění trysek. To je u venkovních vířivek IQue cílené a promyšlené v každém ergonomicky tvarovaném sedáku, takže se postarají o komplexní masáž celého těla. Navíc si trysky můžete individuálně nasměrovat na tu část těla, kterou potřebujete uvolnit, a ovládání zvládnete přímo z místa. A prim hraje i životnost modelů IQue – výrobce totiž garantuje funkčnost po dobu 20 let. Investice do venkovní vířivky se tak rozhodně vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup