Balíme – zboží pro zákazníky, ve firmě archivované dokumenty, nepotřebné věci, dárky, a pak vše ve chvíli, kdy se stěhujeme. Vést praktickou domácnost, ale i firmu, znamená být vždy připraven cokoliv zabalit. Nechybí vám k tomu pomůcky?

Uklizeno = zabaleno

Ne na všechny věci máme místo. Existují sezónní věci, které využijeme jeden měsíc v roce a pak už lapají prach a překáží. Jsou věci, se kterými nás vážou nostalgické vzpomínky. Nevyhodíme je, ale uklidit je někam a zabalit? Proč ne? Máte ale papírové krabice, do kterých je zabalíte?

Podobně to máme ve firmách. Zákony nás nutí řadu dokumentů archivovat. Dokonce máme povinnost v rámci nových pravidel GDPR některá data doslova střežit jako oko v hlavě. Proto je důležité udělat si v dokumentaci pořádek a tu tištěnou pečlivě zabalit do archivních krabic a elektronicky zaevidovat, abychom byli kterýkoliv dokument schopni kdykoliv snadno dohledat.

Když si naši zákazníci oblíbili e-shop

Balíme, balíme a balíme i ve chvíli, když se způsobem našeho prodeje stal internetový prodej. Balit musíme efektivně, abychom snižovali náklady, ale i bezpečně a pečlivě, abychom zabránili poškození zboží při dopravě. Do toho ještě vstupují další záležitosti – třeba takový marketing. Proč krabici nepřelepit lepicí páskou s potiskem, která našemu zákazníkovi poděkuje? Nebo potisk pásek koncipovat jako doporučení dalšího zvýhodněného nákupu?

Seznam nám bobtná. Potřebujeme kvalitní papírové krabice, lepicí pásky, nejlépe potištěné naší reklamou, různé výplně proti poškození zboží a třeba i obalové speciality, pokud prodáváme specifické výrobky. Transportní krabice na víno ocení vinotéka s e-shopem, krabice s upravitelnou velikostí například zásilkový obchod s rostlinami. Nemůžeme je přece nechat v příliš velké krabici poletovat!

Jdete balit? Víme, kde nakoupit vše co potřebujete

Potřebujete-li papírové krabice a různé balící pomůcky, nakoupíte je snadno na jednom místě: v e-shopu Obalykredo.cz. Zboží je k dispozici pro soukromé osoby i firemní zákazníky.