Zařizujete si nový domov, nebo obměňujete ten stávající? Pak mu tvář dodává vybavení v podobě nábytku. A jeho vybírání je jistě zábavnější než řešení správně malované zdi, zařizování různých rozvodů elektřiny, potrubí atd. Podívejte se tedy, jak zařídit své bydlení.

Správné sezení? Musíte mít ta správná křesla a židle

Jak začít, když budete vybírat sezení a stolky? Dopředu si rozmyslete design. Není nic horšího než nakupovat chaoticky, třeba koupit nějaká křesla, protože se vám zalíbí, a pak k nim dokoupit stolek. I když si budete myslet, že vám bude stůl ladit ke křeslům nebo židlím, které máte již doma a zbrkle něco koupíte, možná podceníte výši stolku, velikost prostoru a židle či křesílka se vám k němu pak nevejdou. Proto si více rozmýšlejte, přeměřujte, klidně i foťte nebo oslovte architekta či designéra, a ti vám poradí. Je zapotřebí ladit nejen barvy, ale i styl. Dejte si pozor, abyste nemíchali moc opulence, která by působila jako kýč, mnoho protikladů si však také nemusí sednout. Klidně se inspirujte i na stránkách obchodníků, kteří mají vzorové vizuály.

Stolek jako centrum pozornosti

Dotkli jsme se sféry sezení. Když vybíráte kompletní soupravy včetně stolku, tak je dobré se při výběru řídit centrem, což je stolek. Od něj se vše odvíjí. Podívejte se tedy nejen na komfort křesel nebo židlí a zohledněte, jak se na nich bude sedět u zakoupeného stolku. Nemusíte mít kousky z jedné řady, ovšem dbejte na estetický cit. A pokud nebudete chtít využít služeb projektantů, poradí vám ve specializovaných prodejnách. Například firma Atan.cz patří mezi největší prodejce vybavení do domácnosti v České republice. Současně tato firma patří mezi nejdéle působící internetový obchod s kompletní nabídkou nábytku pro vybavení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, koupelen i kanceláří. Zkrátka najdete zde vše, co potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup