Chcete získat velký dlouhodobý úvěr? Nenechte si ujít příležitost připravit si na ni svou kreditní historii! Banka nebude svěřit velkou částku osobě bez zkušeností s poskytováním úvěru. Může být finančně ne organizován a přinášet pouze ztráty. Pokud však úvěrové úřady mají položky, které víte, jak používat úvěry, vaše hodnocení se zvýší. To neznamená, že potřebujete půjčit peníze zbytečně. Pokud však ještě potřebujete další finanční prostředky, nebojte se žádat o ně: malé periodické půjčky zvýší vaše šance na obdržení velkého množství.

Proč ne začínáte půjčením na kartě? Řekneme vám, jak používat mikrofony je přínosem pro kreditní historii.

 

Jak zvýšit rating dlužníka pomocí „kreditní karty“?

Vzpomeňte si na situace, kdy pro někoho nebylo dost peněz a kvůli tomu jste museli odložit rentabilní nákup, důležitý výlet nebo schůzku až do platu. Proč jste ne použili kreditní kartu obdrženou s platnou kartou? Protože se obávali připustit, že na to zpomalí, což v budoucnu povede k odmítnutí velké půjčky. Ale odložením praxe necháte svou kreditní historii prázdnou. Bez ní bude pro banku těžké posoudit vaši finanční disciplínu a platební schopnost a svěřit vám větší částku.

Malé periodické půjčky by mohly zvýšit důvěru banky. Například na kreditní kartě. Chcete-li je využívat výhodně, musíte dodržovat několik pravidel:

zvolit si ziskovou kartu – s preferenčním (bezplatným) obdobím, dobrou úrokovou sazbou, bonusy (ve formě hotovosti, slevy za použití karty pro platby atd.);

pokuste se peníze vrátit před koncem období odkladu – nebudete muset platit úroky;

  • kartu nepoužívejte víc než jednou za 2 až 3 měsíce – takže banka vidí: zřídka se setkáte s materiálními obtížemi;
  • vždy držte část částky na kartě, jinak byste mohli mít dojem, že nejste schopni plánovat výdaje;
  • ne vybírat peníze z karty prostřednictvím bankomatu – většinou banky na to stanovují velkou provizi;
  • neumožňují zpoždění.

Když jste důkladně oslovili výběr karty a jednoznačně plnili své finanční závazky, prokážete bankám svou solventnost a odpovědnost.

Jak efektivně využívat nebankovní mikro-úvěry?

Mikro úvěr je další užitečný nástroj pro zvyšování ratingu dlužníků. Mohou být přijata na prodejních místech nebo na internetu. První jsou nejčastěji umístěny v místech s velkým množstvím lidí – v blízkosti dopravních uzlů, nákupních center a trhů. Jejich znamení mluví sama za sebe: „Rychlé peníze“, „Peníze před výplatou“, „Peníze za 20 minut“ atd. Internetové služby lze snadno nalézt v on-line vyhledávači prostřednictvím žádosti o „online půjčka„.

Mikro půjčky je jednodušší získat než jiné druhy úvěrů. Jsou k dispozici téměř všem schopným obyvatelům, včetně nezaměstnaných, studentů, důchodců. Hlavním požadavkem pro dlužníka je dospělý občan CR.

Chcete-li půjčit peníze v místě prodeje, musíte vyplnit žádost, poskytnout fotokopie vašeho cestovního pasu a odpovědět na dotazy pracovníka pobočky. Budete mít peníze za půl hodiny. Internet je stále jednodušší a rychlejší, protože půjčka může být vydána z domova. Například půjčování peněz ve službě Viva Credit je potřeba vynaložit na registraci až 10 minut. Nebudete zavolání a dotázáni se, nemusíte se se zástupci servisů setkat se smlouvou. Všechny kontakty se uskutečňují prostřednictvím internetu, na vhodném místě pro vás a kdykoliv během dne; peníze přicházejí na kartu.

V neobvyklé situaci jsou rychlé online půjčky nejlepší řešení. Například pokud na pokladně obchodu zjistíte, že nemáte dost peněz na zaplacení. Vše, co musíte udělat, je přejít ze smartfonu na webovou stránku Viva Credit, poslat žádost – a peníze přijde na vaši kartu za 5 minut.

Finanční společnosti, jako banky, pravidelně podávají úvěrovým kancelářím informace o tom, jak své klienty splácejí půjčky. A pokud peníze vrátíte včas, vaše hodnocení dlužníka se postupně zvýší.