Jak v dlouhodobém horizontu ušetřit? Investicí do správného vybavení. Získat až o 100% skladovacího prostoru navíc vám pomůže švédský shuttle systém Radioshuttle, který využívají tisíce firem po celém světě.

Vyvíjen je již třicet let, aktuálně se prodává jeho šestá generace. Shuttle systém Radioshuttle nabídne to nejpokročilejší, co byste si mohli přát. Všechny jeho komponenty jsou vyráběny přímo ve Švédsku, díky tomu k sobě dokonale pasují a fungují výtečně jako jeden celek.

Radioshuttle připraven na budoucnost

Do budoucna bude manipulační technika čím dál více autonomní. Radioshuttle je na to plně připraven, je jako dělaný do automaticky fungujícího skladu. Sám výrobce systém prezentuje jako spolehlivou a bezpečnou technologii s DNA budoucnosti.

Radioshuttle je schopen fungovat ve všech teplotních zónách, nabízí nosnost až 1800 kg, oproti běžným regálům manipuluje palety až dvakrát rychleji, snadno se ovládá. Baterie v shuttlu bez problém vydrží celou směnu. Po dlouhých letech vývoje bylo vše dotaženo ke spokojenosti zákazníků.

Chytré technologie i ve vašem skladu

Jaké technologie by mohly díky Radioshuttle obohatit vaše obyčejné policové regály? Je toho poměrně hodně, Radioshuttle má:

  • PDS scanner pro ochranu osob (zjišťuje překážku a zajišťuje bezpečné zastavení shuttlu),
  • CID – velký a jasný displej s informacemi o provozu shuttlu,
  • světelný a zvukový výstražný systém,
  • dálkové ovládání,
  • LED světelné paprsky pro navádění vidlic obsluhy do správné polohy,
  • protiskluzový povrch, díky němuž Radioshuttle při přepravě drží na svém místě,
  • bezpečné vedení vidlic.

Všechny tyto drobnosti jsou výsledkem dlouholetého vývoje. Výrobce investuje velké částky do výzkumu, jeho cílem je vydávat nejrobustnější a nejvýkonnější shuttle na trhu. Zatím se mu to skvěle daří, firmy využívající řešení Radioshuttle jsou velmi spokojené. Přidat se mezi ně můžete i vy.